HEARTBEAT to bezprzewodowy zestaw audio, skierowany do osób, które łączą silne więzi emocjonalne.

Dwa głośniki w obudowie z ABS, posiadają magnetyczne podstawy. Połączone urządzenia, składają się na kształt przypominający serce. Jednocześnie podczas synchronizacji, aktywowane jest podświetlenie, naśladujące rytm bicia serca.

Głośniki można używać w różnych konfiguracjach. Możliwy jest zarówno odsłuch intensywny na połączonym zestawie, jak również mono i stereo, odpowiednio na jednej i dwóch rozdzielonych głośnikach.

Producenci pomyśleli również o mniej uczuciowych odbiorcach. Istnieje możliwość złączenia głośników w ten sposób, aby przypominały pigułkę.

Chyba dla nikogo nie będzie zaskoczeniem, że jest to projekt czysto azjatycki. Projekt i wykonanie to dzieło chińskich autorów.

Zdjęcia sugerują, że autorzy chcieliby przyrównać swój produkt, do popularnego Sound Pipe:

http://think-about.pl//sound-pipe-czyli-stylowy-i-oryginalny-glosnik/

Jeśli poszukujecie dziwacznych gadżetów dla par, koniecznie przeczytajcie o Pillow Talk:

http://think-about.pl//pillow-talk-poczuj-bliskosc-drugiej-osoby/

Jestem wydawcą i redaktorem naczelnym think-about.pl. Moją specjalizacją są opracowania związane z przydomowym garażem i warsztatem. Tematyką zająłem się na poważnie w 2015 roku zakładając z grupą przyjaciół pracownię galanterii drewnianej. Przyjmując rolę producenta elementów oświetleniowych i ozdobnych miałem do czynienia z szerokim wachlarzem narzędzi warsztatowych. Wtedy to też na bazie własnych doświadczeń zacząłem przygotowywać pierwsze rankingi narzędzi i artykuły o poszczególnych markach. Cenię wysokiej klasy produkty i umiem docenić ich zastosowania profesjonalne. Jako ex-profesjonalista i konsument-hobbysta jestem jednak fanem łączenia tanich narzędzi i wysokiej jakości oprzyrządowania. Chętnie sięgam m.in. po produkty z dyskontów. Moja opinia o narzędziach parkside to jedno z najczęściej czytanych opracowań na stronie. Jestem również autorem pierwszych w polsce niezależnych testów grilli gazowych i robotów koszących. Planując kolejne teksty przemycam również moją pasję do motoryzacji. Samochody testuję od 2019, a na think-about.pl publikuję przede wszystkim recenzje i artykuł dotyczące aut użytkowych oraz rodzinnych. Moje doświadczenia dziennikarskie sięgają 2007 roku, kiedy to stworzyłem redakcję technologiczną w domenie 3d-info. Portal z krótkimi przerwami istnieje do dziś. Jako autor zawodowy pracuję od 2010 roku. Większość swojej kariery spędziłem korporacjach medialnych i magazynach drukowanych, współtworząc takie tytuły jak Android Magazine PCFormat, Komputer Świat i PCWorld. Tym ostatnim opiekowałem się najdłużej, bo aż do połowy 2023 roku, pełniąc zaszczytną rolę redaktora naczelnego. Jestem też współtwórcą Think-About. Portal powstał w 2012 roku jako projekt hobbystyczny, aby 10 lat później stać się moim kluczowym zajęciem. Z wykształcenia jestem ekonomistą, ale nigdy nie podjąłem pracy związanej z kierunkiem studiów. Mam przywilej łączenia swoich pasji z wykonywanym zawodem. Chętnie sięgam po literaturę dotyczącą zarządzania i biznesu - szczególnie w ujęciu internetowym. Regularnie poszukuję historii ciekawych przedsięwzięć oraz rozwijam się jako wszechstronny administrator i webmaster. Dobrze znam się na sprzęcie komputerowym i pomimo natłoku obowiązków, pozostaję graczem ubóstwiającym tytuły fabularne. Kiedy odchodzę wreszcie od ekranu staram się jak najwięcej biegać. Motywuję się do regularnego wysiłku wyszukując nieszablonowe biegi masowe, w których chętnie biorę udział.