HAZ jest inteligentnym i w pełni zautomatyzowanym parasolem. Urządzenie współpracuje z urządzeniami mobilnymi, wykorzystując połączenie Bluetooth.

HAZ (2)

Parasol posiada przycisk automatycznego rozkładania, obecny w większości, nawet najtańszych modeli. Różnicą jest fakt, że jego ponowne wciśnięcie ma skutkować automatycznym złożeniem.

HAZ (3)

Chyba każdy zostawił kiedyś parasol w autobusie albo kawiarni. HAZ ma zapobiegać takim sytuacjom, automatycznie wysyłając powiadomienie na smartfona, gdy tylko oddalimy się od niego na większą odległość. Jeśli nie zauważymy informacji, aplikacja poinformuje nas gdzie zostawiliśmy parasol, prezentując miejsce na mapie satelitarnej.

HAZ (4)

Współpraca z serwisem pogodowym, sprawi że aplikacja przypomni nam o zabraniu parasola w deszczowy dzień. Oczywiście HAZ dostępny jest w kilku wariantach kolorystycznych.

HAZ (1)

Aby otrzymać własny inteligentny parasol, należy wesprzeć jego kampanię crowdfundingową na portalu indiegogo.com, kwotą co najmniej 69 dolarów. Aktualnie autorzy zebrali około 1/4 sumy, gwarantującej rozpoczęcie produkcji.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *