Taki obecnie mamy klimat, że muzyki słuchamy głównie korzystając z formatu mp3 lub serwisów streamingowych: Spotify, Deezer, Wimp, itp. Telefony i tablety coraz częściej zastępują nam tradycyjne nośniki jako główne źródło naszej muzyki. Niestety tylko nieliczne domowe systemy stereo i zestawy car audio są wyposażone w odbiornik Bluetooth, co sprawia że poruszanie się po naszej  playliście jest niewygodne. Rozwiązaniem tego problemu jestodbiornik muzyczny Bluetooth TP-LINK HA100. Podłącz urządzenie do swoich głośników lub zestawu audio, sparuj z telefonem lub tabletem i zarządzaj muzyką z poziomu ekranu.

Parowanie HA100 z urządzeniem mobilnym jest wyjątkowo proste. Jeżeli telefon lub tablet obsługuje NFC (radiowy standard komunikacji pozwalający na bezprzewodową wymianę danych na odległość do 20 centymetrów), wystarczy, że zbliżysz do niego odbiornik HA100 lub dołączony tag NFC. Urządzenia można też sparować tradycyjnie poprzez Bluetooth. Odbiornik muzyczny pamięta do 8 sparowanych urządzeń.

Swój sprzęt stereo można kontrolować nawet z 20 metrów. Ponadto, HA100 oferuje bardzo szeroką kompatybilność – współpracuje ze wszystkimi urządzeniami Bluetooth oraz sprzętem posiadającym wejście typu minijack lub cinch.

Jestem wydawcą i redaktorem naczelnym think-about.pl. Moją specjalizacją są opracowania związane z przydomowym garażem i warsztatem. Tematyką zająłem się na poważnie w 2015 roku zakładając z grupą przyjaciół pracownię galanterii drewnianej. Przyjmując rolę producenta elementów oświetleniowych i ozdobnych miałem do czynienia z szerokim wachlarzem narzędzi warsztatowych. Wtedy to też na bazie własnych doświadczeń zacząłem przygotowywać pierwsze rankingi narzędzi i artykuły o poszczególnych markach. Cenię wysokiej klasy produkty i umiem docenić ich zastosowania profesjonalne. Jako ex-profesjonalista i konsument-hobbysta jestem jednak fanem łączenia tanich narzędzi i wysokiej jakości oprzyrządowania. Chętnie sięgam m.in. po produkty z dyskontów. Moja opinia o narzędziach parkside to jedno z najczęściej czytanych opracowań na stronie. Jestem również autorem pierwszych w polsce niezależnych testów grilli gazowych i robotów koszących. Planując kolejne teksty przemycam również moją pasję do motoryzacji. Samochody testuję od 2019, a na think-about.pl publikuję przede wszystkim recenzje i artykuł dotyczące aut użytkowych oraz rodzinnych. Moje doświadczenia dziennikarskie sięgają 2007 roku, kiedy to stworzyłem redakcję technologiczną w domenie 3d-info. Portal z krótkimi przerwami istnieje do dziś. Jako autor zawodowy pracuję od 2010 roku. Większość swojej kariery spędziłem korporacjach medialnych i magazynach drukowanych, współtworząc takie tytuły jak Android Magazine PCFormat, Komputer Świat i PCWorld. Tym ostatnim opiekowałem się najdłużej, bo aż do połowy 2023 roku, pełniąc zaszczytną rolę redaktora naczelnego. Jestem też współtwórcą Think-About. Portal powstał w 2012 roku jako projekt hobbystyczny, aby 10 lat później stać się moim kluczowym zajęciem. Z wykształcenia jestem ekonomistą, ale nigdy nie podjąłem pracy związanej z kierunkiem studiów. Mam przywilej łączenia swoich pasji z wykonywanym zawodem. Chętnie sięgam po literaturę dotyczącą zarządzania i biznesu - szczególnie w ujęciu internetowym. Regularnie poszukuję historii ciekawych przedsięwzięć oraz rozwijam się jako wszechstronny administrator i webmaster. Dobrze znam się na sprzęcie komputerowym i pomimo natłoku obowiązków, pozostaję graczem ubóstwiającym tytuły fabularne. Kiedy odchodzę wreszcie od ekranu staram się jak najwięcej biegać. Motywuję się do regularnego wysiłku wyszukując nieszablonowe biegi masowe, w których chętnie biorę udział.