Szukasz ekspresu kolbowego, który zmieści się w małej kuchni? Dodatkowo lubisz degustować kawę pracując w swoim warsztacie? Ten sprzęt Cię zachwyci.

kawa ziarna kawy mielenie młynek stalowy bosh

Ekspres kolbowy umożliwia przygotowanie doskonałego espresso, dzięki ciśnieniu, jakie wytwarza pompa wodna. Napar spływający do naczynia zawiera w sobie wszystkie najcenniejsze składniki, które doceniamy w kawie. Dodatkowo ekspres Severin KA 5978 posiada dyszę spieniającą mleko, z łatwością przygotujesz więc dla siebie i swoich gości cappuccino lub latte. Szukasz takiego urządzenia? Wyszukaliśmy w sklepie Avans kolbowy ekspres Severin KA 5978, który obecnie można kupić taniej o ponad 40 zł. Niestety, nie podano na stronie sklepu, do kiedy trwa promocja.

Interesują Cię ciśnieniowe ekspresy do kawy, w cenie do 1500 zł? Sprawdź, co pisaliśmy i na ten temat i jakie modele wybraliśmy.

Ekspres Severin KA 5978

Aby obsłużyć ciśnieniowy ekspres Severin wystarczy nasypać ulubionej kawy do kolby ekspresu, delikatnie ubić i włożyć w wyznaczone miejsce w ekspresie. Po uruchomieniu urządzenia gorący napar będzie spływał wprost do szklanego dzbanka. Naczynie to ma wygodny uchwyt i pokrywkę, więc możesz napić się kawy w swoim biurze, na tarasie albo w warsztacie przenosząc ją bez rozlewania. Dodatkowo ekspres posiada dyszę spieniającą mleko, dzięki czemu sprawnie przygotujesz cappuccino.

Ekspres Severin KA 5978

Specyfikacja techniczna

  • Funkcje: Automatyczne wyłączanie, Bezpiecznik termiczny, Dysza do spieniania mleka
  • Pojemność zbiornika na wodę: 0,22
  • Wymiary: 32 x 16 x 30 cm
  • Gwarancja: 24 miesiące

Cena: 259,99 zł Cena: 219,00 zł Przejdź do sklepu