Wędkarze są bardzo specyficzną i różnorodną społecznością. Obok starszych panów przesiadujących w szuwarach, należałoby postawić entuzjastów którzy poszukują ekstremalnych połowów w najodleglejszych zakątkach świata. Niezależnie do jakiej kategorii się zaliczają, łączy ich duma ze złowionych zdobyczy. Właśnie dlatego na rynku pojawiła się kamerka GoFish.

GoFish (2)

Wodoodporne urządzenie do zadań specjalnych, zostało zaprojektowane z myślą o podwodnych ujęciach podczas łowienia ryb. Kamerka mocowana jest w bezpośrednim sąsiedztwie haczyka. Takie rozwiązanie pozwoli nie tylko pochwalić się sukcesami, lecz również doskonalić technikę i zdobywać cenną wiedzę.

GoFish (1)

Obiektyw o kącie widzenia 170 stopni, połączono z matrycą rejestrującą obraz w rozdzielczości 1080p. Kamera poradzi sobie również podczas nagrań nocnych. Wbudowany akumulator powinien wystarczyć na 4 godziny nagrań, natomiast pamięć uzależniona jest od zastosowania karty pamięci (do 32 GB).

Kamera jest zintegrowana z dedykowaną aplikacją na urządzenia mobilne. Dzięki temu zarejestrowane nagrania można szybko udostępnić w sieci. Wędkarskie emocje będzie można utrwalić z wykorzystaniem wbudowanego mikrofonu.

GoFish (3)

Autorzy projektu, bez problemu zebrali zakładaną sumę na portalu crowdfundingowym kickstarter.com. Dzięki temu kamera powinna trafić do pierwszych nabywców już w styczniu 2016. GoFish wyceniono na 115 dolarów.

 

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *