Amazon nie zwalnia tempa… i my także nie! Zobacz, co znalazłam na popularnej platformie sprzedażowej – to generator pary Philips w bardzo dobrej cenie. Promocja trwa tylko do jutra!

Generator pary z Amazon? Oczywiście, szczególnie w takiej cenie. Co dokładnie potrafi ten sprzęt i czy naprawdę kusi stosunkiem jakości do ceny?

Philips PerfectCare Elite GC9642/60

PerfectCare Elite to żelazko z generatorem pary. Dzięki silnemu strumieniowi pary i wysokiemu ciśnieniu do 7,2 bara, to żelazko ma gwarantować wyjątkową skuteczność i szybkość wygładzania nawet najbardziej wygniecionych ubrań. Urządzenie ma lekką konstrukcję, co sprawia, że prasowanie staje się bardziej komfortowe i nie obciąża nadgarstka. Generator został wyposażony w stopę Philips T-ionic Glide, która ma zapewniać odpowiedni poślizg i odporność na zarysowania. Została wykonana ze stali szlachetnej i pokryta warstwą tlenku tytanu.

Urządzenie wyposażono w zbiornik na wodę o pojemności 1,8 l, który można łatwo odłączyć i szybko napełnić. Duży otwór umożliwia napełnianie bezpośrednio pod kranem, a jedno napełnienie wystarcza na nawet 2 godziny prasowania. Dodatkowym atutem jest zaprogramowany tryb ECO, który ma pozwalać na oszczędzanie energii, nie tracąc przy tym skuteczności prasowania. Dzięki technologii OptimalTemp, nie ma potrzeby regulowania ustawień temperatury podczas prasowania różnych rodzajów tkanin. Żelazko automatycznie dostosowuje temperaturę i zapewnia utrzymywanie ciągłego, silnego strumienia pary, eliminując ryzyko przypalenia tkanin.

Fot. Philips

Co ważne, producent zadbał o zabezpieczenie na czas przenoszenia. Automatyczne wyłączanie to kolejny element bezpieczeństwa, a jednocześnie – sposób na oszczędzanie energii. Funkcja ta samoczynnie wyłącza żelazko po kilku minutach nieużywania. Urządzenie charakteryzuje się też prostym i wydajnym systemem usuwania kamienia. Dzięki systemowi Easy De-Calc Plus, użytkownik otrzymuje sygnały świetlne i dźwiękowe informujące o konieczności czyszczenia żelazka.

Philips PerfectCare Elite GC9642/60 kupisz dziś na Amazon za 948,99 zł (rabat wynosi 26%). Co ciekawe, sprawdziłam, iż w sklepie producenta model ten (choć nie jest aktualnie dostępny) kosztował 1 879 zł. Jest to więc dwukrotnie więcej niż propozycja Amazon.

Koniecznie sprawdź też promocję Amazon na ekspres do kawy marki Philips!

Ten tekst zawiera linki afiliacyjne do naszych partnerów. Fakt ten nie ma żadnego wpływu na wartość merytoryczną tekstu. Jeśli jednak zdecydujesz się na zakupy za pośrednictwem któregoś z tych odnośników, redakcja otrzyma niewielką prowizję. Dzięki temu nadal będziemy mogli tworzyć dla ciebie wartościowe treści.

Jestem dziennikarką, specjalizującą się w zagadnieniu nowych mediów. W Think-About zajmuję się przede wszystkim tematyką AGD, którą poznałam już od podszewki. Największą przyjemność sprawia mi odkrywanie innowacyjnych rozwiązań i technologii. Zachwyca mnie dobry design, który uważam za równie ważny, jak funkcjonalność sprzętów. Potrafię docenić stosowane w sprzętach domowych sprytne rozwiązania. Satysfakcję czerpię też z wyszukiwania perełek cenowych – gdy tylko jakąś znajdę, od razu biegnę podzielić się nią z czytelnikami. Mam oko do produktów, które szybko stają się prawdziwymi bestsellerami. Wierzę, że na każdy temat można napisać coś ciekawego. Dbam jednak, by artykuły były nie tylko wysokiej jakości merytorycznej, ale również – by były przejrzyste i przyjemne dla oka. Doskonale czuję się pisząc artykuły, jednak prawdziwa frajda to, oczywiście, recenzowanie testowanych osobiście urządzeń. Niestety, często przywiązuję się do nich tak bardzo, że nie umiem z czymś rozstać i prędko biegnę po swój własny egzemplarz. Ukończyłam studia na Uniwersytecie Papieskim Jana Pawła II w Krakowie. Zdecydowałam się na specjalizację koncentrującą się na tematyce nowych mediów. Dotychczasowe doświadczenie zawodowe zbierałam w redakcjach portali internetowych. Zajmuję się między innymi tematyką prawa, finansów i nieruchomości. Czytelnicy mogą też kojarzyć mnie np. z redakcji PCWorld, w której do niedawna odpowiadałam za tematykę ofert i AGD. Jestem współtwórczynią książki „Digital 5.0: wywiady o mediach cyfrowych i technologii”. Swoje pierwsze zawodowe kroki stawiałam w akademickim magazynie, pisząc felietony. Mieszkam w Krakowie, choć pochodzę z Krynicy. Prywatnie jestem żoną, mamą i opiekunką dwóch adoptowanych kotów. Pasjonuje mnie polityka i obserwacja ludzkich zachowań społecznych. Relaksuję się, tworząc rękodzieło – uwielbiam tworzyć piękne rzeczy, które jednocześnie są funkcjonalne i nie służą tylko do podziwiania. Choć jestem domatorką, z przyjemności uciekam od codzienności pod namiot, odpoczynku szukając w lesie. Z wytęsknieniem upatruję chwili, gdy na stałe ucieknę na wieś i zamieszkam pod własnym lasem.