Nowa opaska Garmin vívofit 3 jest już dostępna w sprzedaży. Spośród oferty producenta, mieliśmy już okazję testować model vivosmart. Ponownie zadaniem urządzenia jest mobilizacja do regularnej aktywności fizycznej. Zupełnie nową funkcją, która pojawia się w Garmin vívofit 3 jest Move IQ™. Ta opaska rozpoznaje, jaki rodzaj aktywności jest wykonywany i automatycznie ją rejestruje.

Inteligentne monitorowanie aktywności non stop

Garmin vívofit 3 uczy się poziomu aktywności użytkownika i na tej podstawie wyznacza spersonalizowane dzienne cele. Na podświetlanym ekranie wyświetla kroki, spalone kalorie, przebyty dystans, minuty intensywnej aktywności i aktualną godzinę. W nocy opaska monitoruje sen. Jest wodoszczelna, a bateria działa przez cały rok 24/7 bez potrzeby ładowania. Dzięki temu, można jej w ogóle nie zdejmować. Dzięki nowej funkcji Move IQ automatycznie rozpoznaje chód, bieg, jazdę rowerową czy trening na maszynie eliptycznej.

Analiza i motywacja na Garmin Connect™

Opaskę można połączyć z kompatybilnym smartfonem z aplikacją Garmin Connect™. Można jedynie analizować dane, a także podejmować wyzwania, rywalizować z innymi i zdobywać wirtualne odznaki za swoje osiągnięcia. System zawiera również wskazówki treningowe. Platforma Garmin Connect™ zrzesza już ponad 10 milionów użytkowników z całego świata.

Różne kolory, faktury i kształty

Szeroki wybór wymiennych pasków pozwala dopasować vívofit 3 do swojego stylu. Wśród dostępnych modeli znajdują się różne wersje kolorystyczne, ciekawe nowe kształty i wzory, a zmiana paska zajmuje dosłownie kilka sekund.

 

Opaska Garmin vívofit 3 jest już dostępna w sprzedaży w Polsce.

Jestem wydawcą i redaktorem naczelnym think-about.pl. Moją specjalizacją są opracowania związane z przydomowym garażem i warsztatem. Tematyką zająłem się na poważnie w 2015 roku zakładając z grupą przyjaciół pracownię galanterii drewnianej. Przyjmując rolę producenta elementów oświetleniowych i ozdobnych miałem do czynienia z szerokim wachlarzem narzędzi warsztatowych. Wtedy to też na bazie własnych doświadczeń zacząłem przygotowywać pierwsze rankingi narzędzi i artykuły o poszczególnych markach. Cenię wysokiej klasy produkty i umiem docenić ich zastosowania profesjonalne. Jako ex-profesjonalista i konsument-hobbysta jestem jednak fanem łączenia tanich narzędzi i wysokiej jakości oprzyrządowania. Chętnie sięgam m.in. po produkty z dyskontów. Moja opinia o narzędziach parkside to jedno z najczęściej czytanych opracowań na stronie. Jestem również autorem pierwszych w polsce niezależnych testów grilli gazowych i robotów koszących. Planując kolejne teksty przemycam również moją pasję do motoryzacji. Samochody testuję od 2019, a na think-about.pl publikuję przede wszystkim recenzje i artykuł dotyczące aut użytkowych oraz rodzinnych. Moje doświadczenia dziennikarskie sięgają 2007 roku, kiedy to stworzyłem redakcję technologiczną w domenie 3d-info. Portal z krótkimi przerwami istnieje do dziś. Jako autor zawodowy pracuję od 2010 roku. Większość swojej kariery spędziłem korporacjach medialnych i magazynach drukowanych, współtworząc takie tytuły jak Android Magazine PCFormat, Komputer Świat i PCWorld. Tym ostatnim opiekowałem się najdłużej, bo aż do połowy 2023 roku, pełniąc zaszczytną rolę redaktora naczelnego. Jestem też współtwórcą Think-About. Portal powstał w 2012 roku jako projekt hobbystyczny, aby 10 lat później stać się moim kluczowym zajęciem. Z wykształcenia jestem ekonomistą, ale nigdy nie podjąłem pracy związanej z kierunkiem studiów. Mam przywilej łączenia swoich pasji z wykonywanym zawodem. Chętnie sięgam po literaturę dotyczącą zarządzania i biznesu - szczególnie w ujęciu internetowym. Regularnie poszukuję historii ciekawych przedsięwzięć oraz rozwijam się jako wszechstronny administrator i webmaster. Dobrze znam się na sprzęcie komputerowym i pomimo natłoku obowiązków, pozostaję graczem ubóstwiającym tytuły fabularne. Kiedy odchodzę wreszcie od ekranu staram się jak najwięcej biegać. Motywuję się do regularnego wysiłku wyszukując nieszablonowe biegi masowe, w których chętnie biorę udział.