Garmin vívofit 3 już w sprzedaży!

Nowa opaska Garmin vívofit 3 jest już dostępna w sprzedaży. Spośród oferty producenta, mieliśmy już okazję testować model vivosmart. Ponownie zadaniem urządzenia jest mobilizacja do regularnej aktywności fizycznej. Zupełnie nową funkcją, która pojawia się w Garmin vívofit 3 jest Move IQ™. Ta opaska rozpoznaje, jaki rodzaj aktywności jest wykonywany i automatycznie ją rejestruje.

vívofit 3 (1)

Inteligentne monitorowanie aktywności non stop

Garmin vívofit 3 uczy się poziomu aktywności użytkownika i na tej podstawie wyznacza spersonalizowane dzienne cele. Na podświetlanym ekranie wyświetla kroki, spalone kalorie, przebyty dystans, minuty intensywnej aktywności i aktualną godzinę. W nocy opaska monitoruje sen. Jest wodoszczelna, a bateria działa przez cały rok 24/7 bez potrzeby ładowania. Dzięki temu, można jej w ogóle nie zdejmować. Dzięki nowej funkcji Move IQ automatycznie rozpoznaje chód, bieg, jazdę rowerową czy trening na maszynie eliptycznej.

vívofit 3 (2)

Analiza i motywacja na Garmin Connect™

Opaskę można połączyć z kompatybilnym smartfonem z aplikacją Garmin Connect™. Można jedynie analizować dane, a także podejmować wyzwania, rywalizować z innymi i zdobywać wirtualne odznaki za swoje osiągnięcia. System zawiera również wskazówki treningowe. Platforma Garmin Connect™ zrzesza już ponad 10 milionów użytkowników z całego świata.

vívofit 3 (3)

Różne kolory, faktury i kształty

Szeroki wybór wymiennych pasków pozwala dopasować vívofit 3 do swojego stylu. Wśród dostępnych modeli znajdują się różne wersje kolorystyczne, ciekawe nowe kształty i wzory, a zmiana paska zajmuje dosłownie kilka sekund.

 

Opaska Garmin vívofit 3 jest już dostępna w sprzedaży w Polsce.