poniedziałek, 20 maja

Lubisz dłubać w drewnie? A może musisz przyciąć metal? Jeśli odpowiedziałeś twierdząco, koniecznie sprawdź dzisiejszy produkt dnia w sieci sklepów Lidl.

Przydomowe warsztaty z pewnością są królestwem niejednego z nas, a dzięki marce sieci sklepów Lidl Parkside coraz częściej mamy możliwość doposażenia w urządzenia. Zaletą tych elektronarzędzi jest niewątpliwie przystępność cenowa, która nie odbiega również jakościowo od przyrządzeń innych znanych marek.

Konkurencyjne ceny coraz częściej stają się wyznacznikiem w podejmowaniu decyzji o dokonaniu zakupu konkretnych urządzeń elektrycznych, a sieć sklepów Lidl dodatkowo obniża ceny, już i tak niedrogich elektronarzędzi. Tylko dziś, piątego stycznia, w Lidlu możemy nabyć frezarkę górnowrzecionową taniej o 40 zł. Cena jest bardzo przystępna, jednak należy pamiętać o zapoznaniu się ze specyfikacją urządzenia i opiniami innych użytkowników.

Frezarka górnowrzecionowa POF 1200 D3 marki Parkside

Frezarka górnowrzecionowa POF 1200 D3 marki Parkside o mocy 1200 W jest elektronarzędziem, które niejednemu fachowcowi ułatwi pracę. Jej głównym zadaniem jest tworzenie wyżłobień w drewnie lub dostatecznie plastycznych materiałach budowlanych. W urządzeniu istnieje możliwość regulowania prędkości obrotowej biegu jałowego w skali od 11000 do 30000 obr/min-¹.

Do zestawu dodane zostały także: 6-częściowy zestaw frezów do drewna, 2 tuleje zaciskowe (6 i 8 mm, w tym jedna wstępnie zamontowana), 1 ogranicznik równoległy z precyzyjną regulacją, 1 tuleja kopiująca, 1 końcówka cyrklowa, 1 adapter do zewnętrznego odsysania pyłu z reduktorem, 1 klucz płaskooczkowy oraz 1 klucz sześciokątny.

Parametry techniczne

  • znamionowa moc: 1200 W
  • prędkość obrotowa biegu jałowego: 11 000-30 000 obr/min-¹
  • skok kosza frezującego: 55 mm
  • uchwyt narzędziowy: 6 i 8 mm

Cena: 199 zł 159 zł przejdź do sklepu

Aktualizacja: 11.01.2023 r.

Promocja na frezarkę górnowrzecionową dobiegła końca. Urządzenie to jest w stałej ofercie sieci sklepów Lidl i można je zakupić w cenie regularnej – 199 zł. Na bieżąco przyglądamy się zarówno ofertom, jak i promocjom dostępnym w internetowych oraz stacjonarnych sklepach sieci Lidl.

Aktualizacja 12.01.2023 r.

Mimo że promocja dobiegła końca, nic nie stoi na przeszkodzie, aby nabyć frezarkę górnowrzecionową w regularnej cenie. Ponadto w sieci sklepów Lidl dostępne są akcesoria niezbędne do tego urządzenia. Poniżej przedstawiamy jedno z nich.

Zestaw frezów do frezarki górnowrzecionowej

Zestaw frezów do frezarki górnowrzecionowej cechuje się wytrzymałymi ostrzami z twardego stopu. W skład zestawu wchodzi 12 bitów do frezowania w tym 6 bitów z pierścieniem nabiegowym z łożyskiem kulkowym.

Cena: 59,90 zł przejdź do sklepu