FLIXI – pomysłowe ramki do zdjęć

Coraz więcej młodych ludzi decyduje się na wynajmowanie mieszkania. Pogoń za karierą, nie sprzyja osiedlaniu się w jednym miejscu na dłużej. Efektem tego ich mieszkania są pozbawione jakiejkolwiek personalizacji – stają się sypialniami bez wyrazu. Trudno przecież przyozdabiać wynajmowane cztery kąty wedle własnego uznania, jeśli nie jest się pewnym gdzie spędzi się kolejny miesiąc.

FLIXI (5)

FLIXI to ramki na zdjęcia, które pozwolą na szybkie spersonalizowanie przestrzeni, bez konieczności naruszania integralności ścian. Każda ramka posiada moduł z dwustronną taśmą przylepną wielokrotnego użytku oraz zamontowanym na stałe kątomierzem. Dodatkowo każda ramka ma wbudowaną nóżkę do stawiania na meblach.

Zamiast szklanej tafli, zdjęcia zabezpieczane są elastycznym tworzywem. Dzięki temu całość jest lżejsza, bezpieczniejsza i wygodniejsza w obsłudze.

FLIXI (1)

FLIXI (4)

Producent udostępnia również oprogramowanie, które pozwoli na stworzenie wirtualnej ścianki ze zdjęciami. Wizualizacja ma ułatwić wybranie układu zdjęć oraz dobór rozmiaru, ułożenia i koloru ramek.

FLIXI (2)

Aby otrzymać ramkę (5 x 7″) w przypadku powodzenia jej kampanii crowdfundingowej na portalu kickstarter.com, należy wesprzeć projekt kwotą co najmniej 16 dolarów. Na 18 dni przed zakończeniem akcji zbierania środków, nie udało się zebrać nawet 1/3 planowanej kwoty. Niestety podzielamy brak entuzjazmu – wydaje się ze niezły pomysł został pogrzebany przez rzucające się w oczy, niezbyt staranne wykonanie.

FLIXI (3)