Elektronarzędzie, którego taniej nie znajdziesz nigdzie!

Twój warsztat nie będzie kompletny bez tego urządzenia, które bez większego problemu pokona zarówno drewno, jak i metal. Sprawdź jakie promocje znajdziemy na internetowych półeczkach sieci sklepów Lidl.

Parkside Lidl narzędzia warsztat warsztatowe szlifierka ikona

Warsztat kojarzy się z miejscem, które stanowi strefę komfortu każdego majsterkowicza. Czy więc może w nim zabraknąć akumulatorowej piły szablastej? Niejeden z nas nie wyobraża sobie bez niej warsztatu. Wirtualne półki sieci sklepów Lidl aktualnie posiadają taką w swojej ofercie. W dodatku jest ona w korzystnej cenie.

Marka – należąca bezpośrednio do sieci sklepów Lidl – Parkside, tworzy narzędzia i elektronarzędzia, które jakościowo dorównują tym, które mają znane logo. Niejednokrotnie zaskoczyli cenami, a czy ich urządzenia są warte uwagi, możecie przeczytać tutaj. Nas zainteresowało jedno, które możecie kupić 100 zł taniej. Dokładnie przyjrzeliśmy się specyfikacji, która jest warta zainteresowania.

Akumulatorowa piła szablasta 40 V

Akumulatorowa piła szablasta o mocy 40 V marki Parkside jest urządzeniem, które służy do cięcia drewna, tworzyw sztucznych, metali oraz materiałów budowlanych. Podczas pracy ostrze piły zagłębia się w przecinane tworzywo na głębokość 32 mm. Warto dodać, że liczba skoków na biegu jałowym oscyluje między 0 – 2300 min-¹ w przypadku poziomu pierwszego oraz 0 – 3000 min-¹ w przypadku poziomu drugiego.

Pełny ekran: PARKSIDE PERFORMANCE Akumulatorowa piła szablasta 40 V, PPSSA 40-Li A1, (bez akumulatora i ładowarki) - zdjęcie 4

Parametry techniczne

  • długość skoku: 32 mm
  • liczba skoków na biegu jałowym: 0-2300 min-¹ (poziom 1) / 0-3000 min-¹ (poziom 2)
  • wydajność cięcia: maks. 150 mm w drewnie, maks. 15 mm w stali, maks. 20 mm w metalach nieżelaznych, maks. 100 mm w rurach metalowych
  • zalecane akumulatory: 2 x akumulator Smart 20 V 4 Ah PAPS 204 A1
  • zalecana ładowarka: 12 A – Smart PLGS 2012 A1

Cena: 549 zł 449 zł przejdź do sklepu

Aktualizacja 11.01.2023 r.

Sieć sklepów Lidl na bieżąco aktualizuje swoje oferty tak, aby każdy klient mógł wybrać coś dla siebie. Wiadomo, jak ważne jest odpowiednie wyposażenie warsztatu i jak trudno funkcjonować bez niektórych elektronarzędzi. Dlatego warto wyłapywać takie oferty jak ta, która nadal jest aktualna, i dotyczy akumulatorowej piły szablastej o napięciu 40 V marki Parkside. Cena jest adekwatna w stosunku do jakości urządzenia, a zakupu możemy dokonać w internetowym sklepie Lidla.

Aktualizacja 12.01.2023 r.

Piła szablasta marki Parkside wciąż jest dostępna w promocyjnej cenie449 zł. Dokonując zakupu ze zniżką, sprzedawca zobowiązuje się do dostarczenia jej w ciągu trzech dni roboczych. Koszt przesyłki jest darmowy, a sama cena niższa o 100 zł od tej regularnej. Może wasz warsztat potrzebuje tego urządzenia?

Aktualizacja 18.01.2023 r

Promocja, która przez jakiś czas obowiązywała piłę szablastą marki Parkside właśnie dobiegła końca. Urządzenie można nabyć w regularnej cenie przez internetową stronę Lidla z możliwością dostawy do domu.