poniedziałek, 17 czerwca

Cenisz sobie jakość i wygodę przy używaniu ciężkich elektronarzędzi? Jeśli tak, to koniecznie musisz mieć ten produkt w swoim warsztacie. Ułatwi twoją pracę i jest atrakcyjny cenowo.

Nie mała gratka czeka na klientów w internetowym sklepie sieci Lidl. Oprócz tak zwanych lekkich elektronarzędzi można znaleźć również takie, które doskonale sprawdzą się przy generalnych remontach. Jednocześnie nie będą wymagały zbyt dużego nakładu siły, co przy jakimkolwiek remoncie jest dużym ułatwieniem.

Lidl w swojej ofercie często przecenia elektronarzędzia marki Parkside, które swoją jakością i dostępnością cenową dorównują innym znanym urządzeniom. Jest to zdecydowany ukłon do wszystkich majsterkowiczów, tych mniejszych i większych. Dodatkowo rabaty, które sieć sklepów Lidl dołącza do wszelkich narzędzi, pozytywnie wpływa na odbiór konsumentów. Jednym z takich urządzeń jest akumulatorowa szlifierka kątowa, dostępna w cenie obniżonej o 100 zł.

Akumulatorowa szlifierka kątowa 40 V

Akumulatorowa szlifierka kątowa może służyć do cięcia, szlifowania czy oczyszczania bez konieczności martwienia się o dostęp do kontaktu z prądem. Mocowanie typu M14 pozwala na większe rozłożenie siły zacisku, dzięki czemu skok gwintu jest znacznie mniejszy, co ułatwia cięcie od metalu aż po beton. Ponadto zabezpieczone wrzeciono ułatwia wymianę tarcz o średnicy 230 mm bez obawy, że urządzenie ponownie się uruchomi.

Akcesoria: 

  • 1 klucz montażowy z dwoma otworami
  • 1 dodatkowy uchwyt

Parametry techniczne

  • zastosowanie: szlifowanie, obróbka zgrubna, cięcie
  • prędkość znamionowa: n 6000 min-¹
  • rozmiar tarczy: 230 mm (Ø)
  • mocowanie: M14
  • blokada wrzeciona: „Spindle-Lock”

Cena: 599 zł 499 zł przejdź do sklepu

Aktualizacja 11.01.2023 r.

Akumulatorowa szlifierka kątowa 40 V marki Parkside może być doskonałym uzupełnieniem waszego warsztatu. Promocyjna cena dostępna na wirtualnych półeczkach Lidla nadal jest aktualna. W zestawie znajdziemy klucz montażowy z dwoma otworami i dodatkowy uchwyt. Oszczędzając stówkę mamy naprawdę świetne urządzenie.

Aktualizacja 12.01.2023 r.

Czy wasz warsztat jest kompletny? Warto sprawdzić i upewnić się, że niczego nam nie brakuje. Na przykład akumulatorowej szlifierki kątowej o napięciu 40 V, która wciąż jest dostępna w promocyjnej cenie. Oszczędzając 16%, zyskujemy nowe, przydatne urządzenie. Już teraz odwiedź internetowy sklep Lidla.

Aktualizacja 18.01.2023 r.

Promocja na akumulatorową szlifierkę kątową o napięciu 40 V marki Parkside dobiegła końca. Urządzenie w dalszym ciągu jest dostępne na internetowej stronie Lidla w regularnej cenie – 599 zł.