Ekspres DeLonghi dla smakoszy espresso i wszystkich kochających dobrą kawę, teraz trafia na przecenę

Ekspres DeLonghi pomoże Ci osiągnąć perfekcję w przygotowaniu idealnej małej czarnej. Dodatkowo posiada teraz atrakcyjną cenę!

kawa, espresso, ziarna kawy

Automatyczny ekspres daje możliwość zaparzenia pełnego smaku i aromatu espresso. Ta mała czarna jest podstawą wielu innych czarnych kaw, ale możesz także dodawać spienione mleko, aby smakować latte lub cappuccino.

Szukasz informacji o ekspresach ciśnieniowych do 1500 zł? Przeczytaj ten artykuł.

Ekspres DeLonghi Dinamica Ecam350.55SB

Urządzenie posiada wbudowany młynek stalowy żarnowy, w którym można regulować stopień zmielenia ziaren – 13 stopni. Ekspres ma wbudowany podwójny system grzewczy Thermoblock, dzięki czemu urządzenie szybko się nagrzewa, a parzenie kawy następuje w optymalnych warunkach. DeLonghi Dinamica Ecam350.55SB umożliwia jednoczesne parzenie dwóch kaw. Wybierając na panelu dotykowym odpowiednie ustawienia, można dostosować do swojego gustu temperaturę naparu oraz ilość użytej wody. Dla fanów napojów mlecznych zastosowano technologię spieniania mleka DeLonghi LatteCrema. Istnieje możliwość wybrania jednej z 10 wprowadzonych do menu rodzajów napojów, które automat przygotuje samodzielnie.

Ekspres DeLonghi Dinamica Ecam350.55SB

Specyfikacja techniczna

  • Pojemność zbiornika na wodę: 1,8 l
  • Pojemność zbiornika na kawę: 300 g
  • Wymiary: 23,6 x 34,8 x 42,9 cm
  • Funkcje: automatyczne wyłączenie, dostosowanie wielkości napoju, funkcja oszczędzania energii, funkcja spieniania mleka, latte macchiato lub cappuccino za jednym dotknięciem (one touch), możliwość ustawienia 2 profili użytkownika, ostrzeżenie o niskim poziomie wody w zbiorniku, parzenie wstępne, podgrzewanie filiżanek, podświetlane przyciski, programowane wyłączanie ekspresu, wyświetlacz w różnych językach, automatyczne odkamienianie, automatyczne płukanie po każdym włączeniu, automatyczny program czyszczenia i odkamieniania
  • W zestawie: pojemnik na mleko, miarka do kawy mielonej, odkamieniacz, szczoteczka do czyszczenia, pasek testowy do badania twardości wody, instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna, filtr do wody
  • Gwarancja: 24 miesiące, 36 m-cy po rejestracji produktu

Cena: 2899,00 zł Cena: 2549,00 zł Przejdź do sklepu

Aktualizacja 3.04.2023 r.

Pisaliśmy o ekspresie DeLonghi Dinamica Ecam350.55SB w ramach innej promocji, która trwała w sklepie RTV Euro AGD w marcu. Ta akcja promocyjna już się zakończyła. Aktualnie można kupić ten ekspres w sklepie Neonet do końca dnia dzisiejszego, 3 kwietnia 2023 r., do 23:59. Aby skorzystać z rabatu i móc kupić DeLonghi Dinamica Ecam350.55SB w niższej cenie wystarczy podać kod TOP7.