Miło przyjść do pracy i wejść do czystego, wysprzątanego mieszkania. Szukasz takiego sprzętu? Znaleźliśmy robot odkurzający w bardzo atrakcyjnej cenie.

Roboty sprzątające pojawiają się coraz częściej w naszych mieszkaniach. Tego typu odkurzacze wyręczają nas z codziennego obowiązku sprzątania, a my mamy czas na odpoczynek albo rozmowę z najbliższymi. Wysoka automatyzacja sprawia, że odkurzacz jest niemal bezobsługowy. Sprząta wyznaczone pomieszczenia, samodzielnie podjeżdża do stacji, w której ładuje się, bądź opróżnia pojemnik z kurzu. W razie potrzeby po naładowaniu podejmuje dalszą pracę w miejscu, w którym uprzednio ją zakończył. Brzmi obiecująco? Wyszukaliśmy odkurzacz Irobot Roomba i7+ (i7558) w sklepie Neonet, gdzie można go kupić taniej o ponad 500 zł podając kod MALEAGD. Promocja trwa do poniedziałku 3 kwietnia 2023 r.

Poszukujesz najlepszego modelu odkurzacza dla siebie? Sprawdź ten artykuł.

Robot sprzątający Irobot Roomba i7+ (i7558)


Robot Roomba wyposażony jest w system nawigacji z wizualizacją przestrzeni (VSLAM). Dzięki czemu mapuje mieszkanie i zapamiętuje do 10 planów pięter. Omija także wszelkie przeszkody, zaś niska wysokość (9,2 cm) pozwala mu odkurzać pod meblami lub kanapą. Ściana wirtualna to bariera, jaką możemy postawić w dowolnym miejscu w mieszkaniu, na przykład przy schodach lub w części pokoju, której nie chcemy sprzątać. Odkurzacz ma zbiornik na kurz o pojemności 0,4 l. Po zakończonym sprzątaniu sam podjeżdża do stacji ładująco-czyszczącej Clean Base, gdzie następuje opróżnienie pojemnika do worka. Urządzenie wyposażone jest w filtr AeroForce (wstępny i właściwy), dzięki którym powietrze pozostaje wolne od zanieczyszczeń i nieprzyjemnych zapachów. Odkurzaczem możemy sterować za pomocą aplikacji w telefonie iRobot Home.

Specyfikacja techniczna

  • Funkcje odkurzacza: Automatyczny powrót do bazy, 3-stopniowy system czyszczący AeroForce, Programowalny harmonogram tygodniowy, System wykrywania zabrudzeń Dirt Detect, Self Charging – automatyczne ładowanie, Wznawianie pracy po naładowaniu w miejscu przerwania, Sprzątanie bezprzewodowe
  • Bateria: Li-Ion
  • Czas pracy ECO / Turbo: 75 min
  • Czas ładowania: 2 h
  • Czujniki: Nawigacja iAdapt 3.0, Anti-Tangle – zapobiega zaplątaniu, Cliff Detect – nie spada z uskoków, Maksymalna wysokość progu: 2 cm
  • Pojemność worka/zbiornika: 0,4 l
  • Waga: 3,4 kg + 4,3 kg (Stacja Clean Base)
  • Wymiary robota: 9,2 x 34 x 34 cm
  • Wymiary stacji: 31 x 39 x 48,5 cm
  • Gwarancja: 24 miesiące

Cena: 2 999,99 zł Cena: 2 499,00 zł Przejdź do sklepu

Nazywam się Bożena Wieczorkowska. Swoją pracę w redakcji Think - About zaczęłam kilka miesięcy temu. Zajmuję się tworzeniem tekstów, które przybliżają czytelnikom najlepsze oferty dotyczące głównie małego AGD. Moją rolą jest także sprawdzanie ofert w sklepie Lidl i wyszukiwanie ciekawych perełek, które mogą Państwa zainteresować. Napisałam recenzję o oczyszczaczu powietrza Dyson, którą możecie Państwo znaleźć pod tytułem „Wreszcie wiem, co to znaczy oddychać świeżym powietrzem". Ty też różnicę wyczujesz własnym nosem”. Pisałam też wiele dłuższych i krótszych tekstów o oczyszczaczach i filtrach powietrza. Ciekawy był też dla mnie temat wygodnego spania, czyli jaki materac wybrać, by się dobrze wyspać. Mogę powiedzieć, że zmierzyłam się z bykiem za rogi, bo maszyna do szycia od zawsze stała w moim domu, ale była mi zupełnie obca. Zmieniło się to jednak od czasu, kiedy pisałam ranking o tych urządzeniach. Opiekuję się także ogrodem, a więc szeroko pojętą pielęgnacją trawnika i zieleni. Do tej pory pracowałam przez wiele lat w szpitalu jako fizjoterapeutka. Praca dawała mi bardzo dużo satysfakcji i spełnienia zawodowego. Przyszedł jednak czas, kiedy podjęłam decyzję o zmianie pracy. Jeszcze przed podjęciem współpracy z redakcją Think – About pisałam teksty o misiach, dla pasjonata, który nazbierał ich wiele tysięcy. Właśnie w ten sposób rozpoczęła się moja przygoda z piórem, a właściwie przyjaźń z klawiaturą. Dziś, z przyjemnością siadam do kolejnych tekstów, bo bardzo polubiłam to, co obecnie robię. Moją wielką pasją są wycieczki i poznawanie pięknych zakątków w Polsce. Bardzo lubię wędrówki po górach, bo wtedy mam okazję podziwiać piękno natury. Rower to moja pasja od kiedy pamiętam. Przejechałam na moich dwóch kółkach wiele tysięcy kilometrów. Bardzo lubię czytać książki. Pochłaniają mnie zwłaszcza te ze świata fantasy, ale chętnie wyciągam dłoń zarówno po kryminał jak i literaturę piękną. Jestem wielką fanką muzyki, która towarzyszy mi przez cały dzień, ale doceniam także ciszę i tak zwany święty spokój.