Miło przyjść do pracy i wejść do czystego, wysprzątanego mieszkania. Szukasz takiego sprzętu? Znaleźliśmy robot odkurzający w bardzo atrakcyjnej cenie.

robot sprzątający

Roboty sprzątające pojawiają się coraz częściej w naszych mieszkaniach. Tego typu odkurzacze wyręczają nas z codziennego obowiązku sprzątania, a my mamy czas na odpoczynek albo rozmowę z najbliższymi. Wysoka automatyzacja sprawia, że odkurzacz jest niemal bezobsługowy. Sprząta wyznaczone pomieszczenia, samodzielnie podjeżdża do stacji, w której ładuje się, bądź opróżnia pojemnik z kurzu. W razie potrzeby po naładowaniu podejmuje dalszą pracę w miejscu, w którym uprzednio ją zakończył. Brzmi obiecująco? Wyszukaliśmy odkurzacz Irobot Roomba i7+ (i7558) w sklepie Neonet, gdzie można go kupić taniej o ponad 500 zł podając kod MALEAGD. Promocja trwa do poniedziałku 3 kwietnia 2023 r.

Poszukujesz najlepszego modelu odkurzacza dla siebie? Sprawdź ten artykuł.

Robot sprzątający Irobot Roomba i7+ (i7558)


Robot Roomba wyposażony jest w system nawigacji z wizualizacją przestrzeni (VSLAM). Dzięki czemu mapuje mieszkanie i zapamiętuje do 10 planów pięter. Omija także wszelkie przeszkody, zaś niska wysokość (9,2 cm) pozwala mu odkurzać pod meblami lub kanapą. Ściana wirtualna to bariera, jaką możemy postawić w dowolnym miejscu w mieszkaniu, na przykład przy schodach lub w części pokoju, której nie chcemy sprzątać. Odkurzacz ma zbiornik na kurz o pojemności 0,4 l. Po zakończonym sprzątaniu sam podjeżdża do stacji ładująco-czyszczącej Clean Base, gdzie następuje opróżnienie pojemnika do worka. Urządzenie wyposażone jest w filtr AeroForce (wstępny i właściwy), dzięki którym powietrze pozostaje wolne od zanieczyszczeń i nieprzyjemnych zapachów. Odkurzaczem możemy sterować za pomocą aplikacji w telefonie iRobot Home.

Robot sprzątający Irobot Roomba i7+ (i7558)

Specyfikacja techniczna

  • Funkcje odkurzacza: Automatyczny powrót do bazy, 3-stopniowy system czyszczący AeroForce, Programowalny harmonogram tygodniowy, System wykrywania zabrudzeń Dirt Detect, Self Charging – automatyczne ładowanie, Wznawianie pracy po naładowaniu w miejscu przerwania, Sprzątanie bezprzewodowe
  • Bateria: Li-Ion
  • Czas pracy ECO / Turbo: 75 min
  • Czas ładowania: 2 h
  • Czujniki: Nawigacja iAdapt 3.0, Anti-Tangle – zapobiega zaplątaniu, Cliff Detect – nie spada z uskoków, Maksymalna wysokość progu: 2 cm
  • Pojemność worka/zbiornika: 0,4 l
  • Waga: 3,4 kg + 4,3 kg (Stacja Clean Base)
  • Wymiary robota: 9,2 x 34 x 34 cm
  • Wymiary stacji: 31 x 39 x 48,5 cm
  • Gwarancja: 24 miesiące

Cena: 2 999,99 zł Cena: 2 499,00 zł Przejdź do sklepu