poniedziałek, 27 maja

Ekspres DeLonghi pomoże Ci osiągnąć perfekcję w przygotowaniu idealnej małej czarnej. Dodatkowo posiada teraz atrakcyjną cenę!

Automatyczny ekspres daje możliwość zaparzenia pełnego smaku i aromatu espresso. Ta mała czarna jest podstawą wielu innych czarnych kaw, ale możesz także dodawać spienione mleko, aby smakować latte lub cappuccino.

Szukasz informacji o ekspresach ciśnieniowych do 1500 zł? Przeczytaj ten artykuł.

Ekspres DeLonghi Dinamica Ecam350.55SB

Urządzenie posiada wbudowany młynek stalowy żarnowy, w którym można regulować stopień zmielenia ziaren – 13 stopni. Ekspres ma wbudowany podwójny system grzewczy Thermoblock, dzięki czemu urządzenie szybko się nagrzewa, a parzenie kawy następuje w optymalnych warunkach. DeLonghi Dinamica Ecam350.55SB umożliwia jednoczesne parzenie dwóch kaw. Wybierając na panelu dotykowym odpowiednie ustawienia, można dostosować do swojego gustu temperaturę naparu oraz ilość użytej wody. Dla fanów napojów mlecznych zastosowano technologię spieniania mleka DeLonghi LatteCrema. Istnieje możliwość wybrania jednej z 10 wprowadzonych do menu rodzajów napojów, które automat przygotuje samodzielnie.

Specyfikacja techniczna

  • Pojemność zbiornika na wodę: 1,8 l
  • Pojemność zbiornika na kawę: 300 g
  • Wymiary: 23,6 x 34,8 x 42,9 cm
  • Funkcje: automatyczne wyłączenie, dostosowanie wielkości napoju, funkcja oszczędzania energii, funkcja spieniania mleka, latte macchiato lub cappuccino za jednym dotknięciem (one touch), możliwość ustawienia 2 profili użytkownika, ostrzeżenie o niskim poziomie wody w zbiorniku, parzenie wstępne, podgrzewanie filiżanek, podświetlane przyciski, programowane wyłączanie ekspresu, wyświetlacz w różnych językach, automatyczne odkamienianie, automatyczne płukanie po każdym włączeniu, automatyczny program czyszczenia i odkamieniania
  • W zestawie: pojemnik na mleko, miarka do kawy mielonej, odkamieniacz, szczoteczka do czyszczenia, pasek testowy do badania twardości wody, instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna, filtr do wody
  • Gwarancja: 24 miesiące, 36 m-cy po rejestracji produktu

Cena: 2899,00 zł Cena: 2549,00 zł Przejdź do sklepu

Aktualizacja 3.04.2023 r.

Pisaliśmy o ekspresie DeLonghi Dinamica Ecam350.55SB w ramach innej promocji, która trwała w sklepie RTV Euro AGD w marcu. Ta akcja promocyjna już się zakończyła. Aktualnie można kupić ten ekspres w sklepie Neonet do końca dnia dzisiejszego, 3 kwietnia 2023 r., do 23:59. Aby skorzystać z rabatu i móc kupić DeLonghi Dinamica Ecam350.55SB w niższej cenie wystarczy podać kod TOP7.

Nazywam się Bożena Wieczorkowska. Swoją pracę w redakcji Think - About zaczęłam kilka miesięcy temu. Zajmuję się tworzeniem tekstów, które przybliżają czytelnikom najlepsze oferty dotyczące głównie małego AGD. Moją rolą jest także sprawdzanie ofert w sklepie Lidl i wyszukiwanie ciekawych perełek, które mogą Państwa zainteresować. Napisałam recenzję o oczyszczaczu powietrza Dyson, którą możecie Państwo znaleźć pod tytułem „Wreszcie wiem, co to znaczy oddychać świeżym powietrzem". Ty też różnicę wyczujesz własnym nosem”. Pisałam też wiele dłuższych i krótszych tekstów o oczyszczaczach i filtrach powietrza. Ciekawy był też dla mnie temat wygodnego spania, czyli jaki materac wybrać, by się dobrze wyspać. Mogę powiedzieć, że zmierzyłam się z bykiem za rogi, bo maszyna do szycia od zawsze stała w moim domu, ale była mi zupełnie obca. Zmieniło się to jednak od czasu, kiedy pisałam ranking o tych urządzeniach. Opiekuję się także ogrodem, a więc szeroko pojętą pielęgnacją trawnika i zieleni. Do tej pory pracowałam przez wiele lat w szpitalu jako fizjoterapeutka. Praca dawała mi bardzo dużo satysfakcji i spełnienia zawodowego. Przyszedł jednak czas, kiedy podjęłam decyzję o zmianie pracy. Jeszcze przed podjęciem współpracy z redakcją Think – About pisałam teksty o misiach, dla pasjonata, który nazbierał ich wiele tysięcy. Właśnie w ten sposób rozpoczęła się moja przygoda z piórem, a właściwie przyjaźń z klawiaturą. Dziś, z przyjemnością siadam do kolejnych tekstów, bo bardzo polubiłam to, co obecnie robię. Moją wielką pasją są wycieczki i poznawanie pięknych zakątków w Polsce. Bardzo lubię wędrówki po górach, bo wtedy mam okazję podziwiać piękno natury. Rower to moja pasja od kiedy pamiętam. Przejechałam na moich dwóch kółkach wiele tysięcy kilometrów. Bardzo lubię czytać książki. Pochłaniają mnie zwłaszcza te ze świata fantasy, ale chętnie wyciągam dłoń zarówno po kryminał jak i literaturę piękną. Jestem wielką fanką muzyki, która towarzyszy mi przez cały dzień, ale doceniam także ciszę i tak zwany święty spokój.