Oczyszczacz powietrza, którym możesz sterować, nie wstając z kanapy? Znaleźliśmy taki w dobrej cenie.

oczyszczacz

Choć doceniamy postęp technologiczny i związaną z tym wygodę życia, to równocześnie mamy świadomość o zagrożeniach, jakie niesie rozwój cywilizacji. Sposobem na rozwiązanie jednego z problemów jest oczyszczacz, który umożliwi nam oddychanie zdrowym i pozbawionym zanieczyszczeń powietrzem. Każdy, kto wie, czym są częste infekcje górnych dróg oddechowych, dolegliwości związane z astmą czy alergią, doceni pracę tego urządzenia. Szukasz takiego sprzętu, o jakim piszę? Aktualnie w sklepie Max Elektro trwa promocja na oczyszczacz powietrza Samsung AX32BG3100GG. Można go kupić taniej aż o 300 zł. Niestety nie podano, do kiedy trwa ta promocja.

Zastanawiasz się jaki może być koszt pracy oczyszczacza? Odpowiadamy na to pytanie w tym artykule.

Oczyszczacz powietrza Samsung AX32BG3100GG

Oczyszczacz powietrza marki Samsung wyposażony jest w trójstopniową filtrację. Powietrze kolejno przechodzi przez filtr wstępny, dezodoryzujący (węglowy) i HEPA. Dodatkowo zainstalowany jest czujnik pyłu, który wychwytuje zanieczyszczenia takie jak roztocza, grzyby i pleśnie. Oczyszczacz ustawiony w trybie auto sam reguluje prędkość pracy wentylatora, dostosowując ją do stanu powietrza. Urządzeniem możemy sterować manualnie, albo za pomocą aplikacji SmartThings, którą można pobrać na smartfon lub tablet. Dzięki temu możemy nie tylko sterować urządzeniem, ale monitorować stan jakości powietrza. Dodatkowo na panelu dotykowym jest kolorowy wyświetlacz, który barwą informuje nas o poziomie zanieczyszczeń.

Oczyszczacz powietrza Samsung AX32BG3100GG

Specyfikacja techniczna

  • Funkcje: Wskaźnik zanieczyszczenia powietrza, Wskaźnik czystości filtra, Możliwość sterowania tabletem lub smartfonem, timer, Blokada rodzicielska, Sygnalizacja zanieczyszczonego filtra
  • Maksymalna wielkość pomieszczenia: 41 m2
  • Tryb pracy: Automatyczny, Nocny
  • Głośność: 18 dB – 51 dB
  • Wymiary: 49,9 x 23,6 x 23,6 cm
  • Waga: 6,9 kg
  • Gwarancja: 24 miesiące

Cena: 1099,00 zł Cena: 799,00 zł Przejdź do sklepu