Oczyszczacz powietrza, którym możesz sterować, nie wstając z kanapy? Znaleźliśmy taki w dobrej cenie.

Choć doceniamy postęp technologiczny i związaną z tym wygodę życia, to równocześnie mamy świadomość o zagrożeniach, jakie niesie rozwój cywilizacji. Sposobem na rozwiązanie jednego z problemów jest oczyszczacz, który umożliwi nam oddychanie zdrowym i pozbawionym zanieczyszczeń powietrzem. Każdy, kto wie, czym są częste infekcje górnych dróg oddechowych, dolegliwości związane z astmą czy alergią, doceni pracę tego urządzenia. Szukasz takiego sprzętu, o jakim piszę? Aktualnie w sklepie Max Elektro trwa promocja na oczyszczacz powietrza Samsung AX32BG3100GG. Można go kupić taniej aż o 300 zł. Niestety nie podano, do kiedy trwa ta promocja.

Zastanawiasz się jaki może być koszt pracy oczyszczacza? Odpowiadamy na to pytanie w tym artykule.

Oczyszczacz powietrza Samsung AX32BG3100GG

Oczyszczacz powietrza marki Samsung wyposażony jest w trójstopniową filtrację. Powietrze kolejno przechodzi przez filtr wstępny, dezodoryzujący (węglowy) i HEPA. Dodatkowo zainstalowany jest czujnik pyłu, który wychwytuje zanieczyszczenia takie jak roztocza, grzyby i pleśnie. Oczyszczacz ustawiony w trybie auto sam reguluje prędkość pracy wentylatora, dostosowując ją do stanu powietrza. Urządzeniem możemy sterować manualnie, albo za pomocą aplikacji SmartThings, którą można pobrać na smartfon lub tablet. Dzięki temu możemy nie tylko sterować urządzeniem, ale monitorować stan jakości powietrza. Dodatkowo na panelu dotykowym jest kolorowy wyświetlacz, który barwą informuje nas o poziomie zanieczyszczeń.

Specyfikacja techniczna

  • Funkcje: Wskaźnik zanieczyszczenia powietrza, Wskaźnik czystości filtra, Możliwość sterowania tabletem lub smartfonem, timer, Blokada rodzicielska, Sygnalizacja zanieczyszczonego filtra
  • Maksymalna wielkość pomieszczenia: 41 m2
  • Tryb pracy: Automatyczny, Nocny
  • Głośność: 18 dB – 51 dB
  • Wymiary: 49,9 x 23,6 x 23,6 cm
  • Waga: 6,9 kg
  • Gwarancja: 24 miesiące

Cena: 1099,00 zł Cena: 799,00 zł Przejdź do sklepu

Nazywam się Bożena Wieczorkowska. Swoją pracę w redakcji Think - About zaczęłam kilka miesięcy temu. Zajmuję się tworzeniem tekstów, które przybliżają czytelnikom najlepsze oferty dotyczące głównie małego AGD. Moją rolą jest także sprawdzanie ofert w sklepie Lidl i wyszukiwanie ciekawych perełek, które mogą Państwa zainteresować. Napisałam recenzję o oczyszczaczu powietrza Dyson, którą możecie Państwo znaleźć pod tytułem „Wreszcie wiem, co to znaczy oddychać świeżym powietrzem". Ty też różnicę wyczujesz własnym nosem”. Pisałam też wiele dłuższych i krótszych tekstów o oczyszczaczach i filtrach powietrza. Ciekawy był też dla mnie temat wygodnego spania, czyli jaki materac wybrać, by się dobrze wyspać. Mogę powiedzieć, że zmierzyłam się z bykiem za rogi, bo maszyna do szycia od zawsze stała w moim domu, ale była mi zupełnie obca. Zmieniło się to jednak od czasu, kiedy pisałam ranking o tych urządzeniach. Opiekuję się także ogrodem, a więc szeroko pojętą pielęgnacją trawnika i zieleni. Do tej pory pracowałam przez wiele lat w szpitalu jako fizjoterapeutka. Praca dawała mi bardzo dużo satysfakcji i spełnienia zawodowego. Przyszedł jednak czas, kiedy podjęłam decyzję o zmianie pracy. Jeszcze przed podjęciem współpracy z redakcją Think – About pisałam teksty o misiach, dla pasjonata, który nazbierał ich wiele tysięcy. Właśnie w ten sposób rozpoczęła się moja przygoda z piórem, a właściwie przyjaźń z klawiaturą. Dziś, z przyjemnością siadam do kolejnych tekstów, bo bardzo polubiłam to, co obecnie robię. Moją wielką pasją są wycieczki i poznawanie pięknych zakątków w Polsce. Bardzo lubię wędrówki po górach, bo wtedy mam okazję podziwiać piękno natury. Rower to moja pasja od kiedy pamiętam. Przejechałam na moich dwóch kółkach wiele tysięcy kilometrów. Bardzo lubię czytać książki. Pochłaniają mnie zwłaszcza te ze świata fantasy, ale chętnie wyciągam dłoń zarówno po kryminał jak i literaturę piękną. Jestem wielką fanką muzyki, która towarzyszy mi przez cały dzień, ale doceniam także ciszę i tak zwany święty spokój.