Lubisz przygotowywać małą czarn i patrzeć jak inni się nią delektują? Ten ekspres kolbowy umożliwi Ci parzenie dowolnej kawy, a do tego teraz jest w atrakcyjnej cenie.

Ekspres kolbowy umożliwia parzenie kawy pod odpowiednim ciśnieniem, dzięki czemu espresso w filiżance zyskuje gęstą orzechową cremę. Dzięki temu, że urządzenie wyposażone jest w dyszę spieniającą mleko, bez trudu przygotujesz specjały typu cappuccino lub latte. Brzmi zachęcająco? Ekspres kolbowy DeLonghi STILOSA EC 235.BK znajduje się aktualnie w promocji w sklepie Neonet, gdzie można go kupić o 30 zł taniej podając kod MALEAGD. Promocja trwa do poniedziałku 3 kwietnia 2023 r.

Interesują Cię ekspresy do kawy w cenie do 1500 zł? Sprawdź, co my wyszukaliśmy.

Ekspres kolbowy DeLonghi STILOSA EC 235.BK

Do kolby ekspresu możesz nasypać świeżo zmielonych ziaren lub użyć saszetek E.S.E, które już zawierają gotową porcję kawy. Dzięki temu zaoszczędzisz trochę czasu, bo saszetka jest już sprasowana. Ekspres kolbowy DeLonghi STILOSA EC 235.BK posiada możliwość regulacji temperatury wody (3 poziomy), dzięki czemu Twój napar będzie zaparzony idealnie, zgodnie z Twoimi preferencjami. Istnieje możliwość jednoczesnego przygotowania dwóch porcji naparu. Warto wiedzieć, że urządzenie ma wbudowany podgrzewacz do filiżanek.

Specyfikacja techniczna

  • Funkcje: Jednoczesne napełnianie 2 filiżanek, Stosowanie saszetek E.S.E, Spienianie mleka, System cappuccino z regulacją emisji pary, Automatyczne wyłączanie
  • Pojemność zbiornika na wodę: 1 l
  • Wymiary: 28,5 x 34,3 x 20,5 cm
    Waga: 4,3 kg
  • Gwarancja: 24 miesiące

Cena: 499,00 zł Cena: 469,00 zł Przejdź do sklepu

Nazywam się Bożena Wieczorkowska. Swoją pracę w redakcji Think - About zaczęłam kilka miesięcy temu. Zajmuję się tworzeniem tekstów, które przybliżają czytelnikom najlepsze oferty dotyczące głównie małego AGD. Moją rolą jest także sprawdzanie ofert w sklepie Lidl i wyszukiwanie ciekawych perełek, które mogą Państwa zainteresować. Napisałam recenzję o oczyszczaczu powietrza Dyson, którą możecie Państwo znaleźć pod tytułem „Wreszcie wiem, co to znaczy oddychać świeżym powietrzem". Ty też różnicę wyczujesz własnym nosem”. Pisałam też wiele dłuższych i krótszych tekstów o oczyszczaczach i filtrach powietrza. Ciekawy był też dla mnie temat wygodnego spania, czyli jaki materac wybrać, by się dobrze wyspać. Mogę powiedzieć, że zmierzyłam się z bykiem za rogi, bo maszyna do szycia od zawsze stała w moim domu, ale była mi zupełnie obca. Zmieniło się to jednak od czasu, kiedy pisałam ranking o tych urządzeniach. Opiekuję się także ogrodem, a więc szeroko pojętą pielęgnacją trawnika i zieleni. Do tej pory pracowałam przez wiele lat w szpitalu jako fizjoterapeutka. Praca dawała mi bardzo dużo satysfakcji i spełnienia zawodowego. Przyszedł jednak czas, kiedy podjęłam decyzję o zmianie pracy. Jeszcze przed podjęciem współpracy z redakcją Think – About pisałam teksty o misiach, dla pasjonata, który nazbierał ich wiele tysięcy. Właśnie w ten sposób rozpoczęła się moja przygoda z piórem, a właściwie przyjaźń z klawiaturą. Dziś, z przyjemnością siadam do kolejnych tekstów, bo bardzo polubiłam to, co obecnie robię. Moją wielką pasją są wycieczki i poznawanie pięknych zakątków w Polsce. Bardzo lubię wędrówki po górach, bo wtedy mam okazję podziwiać piękno natury. Rower to moja pasja od kiedy pamiętam. Przejechałam na moich dwóch kółkach wiele tysięcy kilometrów. Bardzo lubię czytać książki. Pochłaniają mnie zwłaszcza te ze świata fantasy, ale chętnie wyciągam dłoń zarówno po kryminał jak i literaturę piękną. Jestem wielką fanką muzyki, która towarzyszy mi przez cały dzień, ale doceniam także ciszę i tak zwany święty spokój.