poniedziałek, 15 lipca

Cenisz sobie chwile spędzone w gronie znajomych z parującym kubkiem kawy? Od dziś możesz ich częstować doskonałą małą czarną w swoim domu. Tym bardziej, że ten kolbowy ekspres ma doskonałą cenę.

Jesteś fanem kawy i cenisz ją sobie pod każdą postacią? Kolbowy ekspres do kawy daje możliwości kontrolowania mocy naparu. Dzięki temu, Twoje espresso będzie miało idealny smak i aromat. Gorąca woda przepływająca pomiędzy ubitymi w kolbie zmielonymi ziarnami, zabiera z nich całe dobro, które spływa wprost do Twojej filiżanki. Także miłośnicy specjałów kawowych będą zadowoleni. Urządzenie, dzięki dyszy spieniającej mleko, przygotuje doskonałe napoje mleczne. Brzmi wspaniale? Właśnie teraz ekspres Götze & Jensen ECM500K znajduje się w promocji w sklepie Media Expert. Możesz go kupić aż o 250 zł taniej. Warto się pospieszyć, tym bardziej że na stronie nie znaleźliśmy informacji do kiedy trwa akcja promocyjna.

Zastanawiasz się, jaki rodzaj ekspresów wybrać? Zerknij do tego artykułu. Znajdziesz tu wiele cennych porad.

Ekspres Götze & Jensen ECM500K 

Kolbowy ekspres ciśnieniowy zachwyci tych wszystkich kawoszy, którzy lubią samodzielnie tworzyć małą czarną. Dzięki możliwości regulacji ilości użytej wody i kawy masz wpływ na intensywność naparu. Możesz więc cieszyć się małym, ale stawiającym na nogi espresso, albo delikatniejszym americano. Warto zwrócić uwagę, że można równocześnie zaparzyć kawę dla dwóch osób. Także miłośnicy cappuccino lub latte będą usatysfakcjonowani, gdyż ekspres Götze & Jensen wyposażony jest w dyszę spieniającą mleko. Ciekawym rozwiązaniem jest podgrzewacz do filiżanek, zwłaszcza jeśli lubisz się napić kawy w małym naczyniu. Wówczas zimna porcelana nie pochłonie ciepła Twojej kawy, a Ty będziesz mógł się delektować ciepłym naparem.

Specyfikacja techniczna

  • Funkcje: Regulacja ilości zaparzanej kawy, Spienianie mleka, Podwójny dozownik, Automatyczne wyłączanie, Zabezpieczenie przed przegrzaniem, Zabezpieczenie przed zbyt dużym ciśnieniem, Podgrzewacz do filiżanek
  • Pojemność zbiornika na wodę: 1, 5 l
  • Wymiary: 26,2 x 20 x 36,6 cm
  • Gwarancja: 24 miesiące

Cena: 549,99 zł Cena: 299,99 zł Przejdź do sklepu

Nazywam się Bożena Wieczorkowska. Swoją pracę w redakcji Think - About zaczęłam kilka miesięcy temu. Zajmuję się tworzeniem tekstów, które przybliżają czytelnikom najlepsze oferty dotyczące głównie małego AGD. Moją rolą jest także sprawdzanie ofert w sklepie Lidl i wyszukiwanie ciekawych perełek, które mogą Państwa zainteresować. Napisałam recenzję o oczyszczaczu powietrza Dyson, którą możecie Państwo znaleźć pod tytułem „Wreszcie wiem, co to znaczy oddychać świeżym powietrzem". Ty też różnicę wyczujesz własnym nosem”. Pisałam też wiele dłuższych i krótszych tekstów o oczyszczaczach i filtrach powietrza. Ciekawy był też dla mnie temat wygodnego spania, czyli jaki materac wybrać, by się dobrze wyspać. Mogę powiedzieć, że zmierzyłam się z bykiem za rogi, bo maszyna do szycia od zawsze stała w moim domu, ale była mi zupełnie obca. Zmieniło się to jednak od czasu, kiedy pisałam ranking o tych urządzeniach. Opiekuję się także ogrodem, a więc szeroko pojętą pielęgnacją trawnika i zieleni. Do tej pory pracowałam przez wiele lat w szpitalu jako fizjoterapeutka. Praca dawała mi bardzo dużo satysfakcji i spełnienia zawodowego. Przyszedł jednak czas, kiedy podjęłam decyzję o zmianie pracy. Jeszcze przed podjęciem współpracy z redakcją Think – About pisałam teksty o misiach, dla pasjonata, który nazbierał ich wiele tysięcy. Właśnie w ten sposób rozpoczęła się moja przygoda z piórem, a właściwie przyjaźń z klawiaturą. Dziś, z przyjemnością siadam do kolejnych tekstów, bo bardzo polubiłam to, co obecnie robię. Moją wielką pasją są wycieczki i poznawanie pięknych zakątków w Polsce. Bardzo lubię wędrówki po górach, bo wtedy mam okazję podziwiać piękno natury. Rower to moja pasja od kiedy pamiętam. Przejechałam na moich dwóch kółkach wiele tysięcy kilometrów. Bardzo lubię czytać książki. Pochłaniają mnie zwłaszcza te ze świata fantasy, ale chętnie wyciągam dłoń zarówno po kryminał jak i literaturę piękną. Jestem wielką fanką muzyki, która towarzyszy mi przez cały dzień, ale doceniam także ciszę i tak zwany święty spokój.