poniedziałek, 27 maja

Sezon na grillowanie w plenerze zbliża się coraz bardziej. Dzisiejsza pogoda może nie nastraja odpowiednio, jednak to nie znaczy, że zaraz się to nie zmieni! Szczególnie że prognozy są takie, że niedługo zaczną się upały…

Wiosna rozpoczęła się już jakiś czas temu, a pogoda jeszcze nie nastraja optymistycznie. Co prawda, zdarzyło się kilka ciepłych dni, jednak znaczna większość jest jeszcze stosunkowo chłodna, deszczowa, a nawet czasem śnieżna. Na szczęście najnowsze prognozy dają nadzieję, że niedługo to się zmieni. Wysoka temperatura i słońce to idealni kompani do otwarcia sezonu grillowego! Widać podobnie pomyśleli przedstawiciele sieci sklepów Carrefour, którzy właśnie na wyprzedaż wystawili grill gazowy marki Carrefour.

Jak czytamy z ogłoszenia, promocja ma trwać do 10 kwietnia tego roku. Do tego czasu urządzenie będzie przecenione z ceny 1 189 zł na 999 zł. Oznacza to, że mamy szansę zaoszczędzić blisko dwieście złotych! Oferta tyczy się tylko sklepu internetowego Carrefour.

Grill gazowy Carrefour

Grill gazowy to urządzenie zasilane gazem z butli – warto więc pamiętać o wcześniejszym zakupie takowego. Urządzenie, które znajdziemy w sklepie internetowym Carrefour, zostało wyposażone aż w trzy palniki (warto wiedzieć, że zazwyczaj jest jeden). Wymiary produktu to 1,22 x 0,57 x 0,98 m, więc przed zakupem należy się upewnić, że będziemy mieć miejsce na przechowanie wielogabarytowego sprzętu. Wiosną i latem może oczywiście stać na dworze, jednak w deszczowe dni radzimy schować grilla pod zadaszenie. Przez najbliższy tydzień urządzenie marki Carrefour będzie można kupić za niecałe tysiąc złotych.

Zastanawiasz się, czy będziesz w stanie uruchomić grill gazowy? Tutaj przeczytasz poradnik jak to zrobić.

  • Rodzaj: Gazowy
  • Wymiary produktu (długość x szerokość x wysokość): 1,22 x 0,57 x 0,98 m
  • Pokrywa: Tak
  • Kółka: Tak
  • Materiał wykonania kółek: Plastik
  • Zawartość opakowania: grill, instrukcja obsługi
  • Liczba palników: 3

Cena: 1 189 zł 999 zł przejdź do sklepu