poniedziałek, 27 maja

D-TWELVE LAMP to imponujący, modularny zestaw oświetleniowy. Ręcznie wykonane lampy LED, otrzymały złącza magnetyczne, pozwalające na współpracę 7 segmentów jednocześnie.

Ciekawy kształt modułów, sprawia że niezależnie od sposobu łączenia, efektem będzie zawsze designerska perełka. Producent oferuje 3 warianty obudów. Oprócz naturalnej drewnianej, dostępna jest również malowana oraz betonowa. Możliwy jest również indywidualny dobór kolorów, dzięki czemu klasyczny wzór można zastąpić czarną, białą bądź pomarańczową farbą. Kilka wariantów kolorystycznych dostępnych jest również dla kabli.

Zastosowane diody LED 5W oferują światło o temperaturze 2700 k oraz sile 345 lumenów. Jednocześnie czas bezawaryjnej pracy ma wynosić 50 tysięcy godzin.

Jeśli użytkownik postanowi przerobić lampę, może zakupić zestawy umożliwiające łatwe mocowanie na ścianie bądź suficie. Dostępny jest również trójnóg dla D-TWELVE LAMP.

Aby otrzymać własną D-TWELVE LAMP, w przypadku sukcesu kampanii crowdfundingowej, najeży wesprzeć jej autorów kwotą co najmniej 115 euro (pojedynczy moduł z możliwością personalizacji oraz pełnym okablowaniem). Zestaw 3 modułów to koszt 305 euro. Kampania potrwa jeszcze 19 dni, autorom wciąż brakuje 10 tys euro do zrealizowania celu.

Jestem wydawcą i redaktorem naczelnym think-about.pl. Moją specjalizacją są opracowania związane z przydomowym garażem i warsztatem. Tematyką zająłem się na poważnie w 2015 roku zakładając z grupą przyjaciół pracownię galanterii drewnianej. Przyjmując rolę producenta elementów oświetleniowych i ozdobnych miałem do czynienia z szerokim wachlarzem narzędzi warsztatowych. Wtedy to też na bazie własnych doświadczeń zacząłem przygotowywać pierwsze rankingi narzędzi i artykuły o poszczególnych markach. Cenię wysokiej klasy produkty i umiem docenić ich zastosowania profesjonalne. Jako ex-profesjonalista i konsument-hobbysta jestem jednak fanem łączenia tanich narzędzi i wysokiej jakości oprzyrządowania. Chętnie sięgam m.in. po produkty z dyskontów. Moja opinia o narzędziach parkside to jedno z najczęściej czytanych opracowań na stronie. Jestem również autorem pierwszych w polsce niezależnych testów grilli gazowych i robotów koszących. Planując kolejne teksty przemycam również moją pasję do motoryzacji. Samochody testuję od 2019, a na think-about.pl publikuję przede wszystkim recenzje i artykuł dotyczące aut użytkowych oraz rodzinnych. Moje doświadczenia dziennikarskie sięgają 2007 roku, kiedy to stworzyłem redakcję technologiczną w domenie 3d-info. Portal z krótkimi przerwami istnieje do dziś. Jako autor zawodowy pracuję od 2010 roku. Większość swojej kariery spędziłem korporacjach medialnych i magazynach drukowanych, współtworząc takie tytuły jak Android Magazine PCFormat, Komputer Świat i PCWorld. Tym ostatnim opiekowałem się najdłużej, bo aż do połowy 2023 roku, pełniąc zaszczytną rolę redaktora naczelnego. Jestem też współtwórcą Think-About. Portal powstał w 2012 roku jako projekt hobbystyczny, aby 10 lat później stać się moim kluczowym zajęciem. Z wykształcenia jestem ekonomistą, ale nigdy nie podjąłem pracy związanej z kierunkiem studiów. Mam przywilej łączenia swoich pasji z wykonywanym zawodem. Chętnie sięgam po literaturę dotyczącą zarządzania i biznesu - szczególnie w ujęciu internetowym. Regularnie poszukuję historii ciekawych przedsięwzięć oraz rozwijam się jako wszechstronny administrator i webmaster. Dobrze znam się na sprzęcie komputerowym i pomimo natłoku obowiązków, pozostaję graczem ubóstwiającym tytuły fabularne. Kiedy odchodzę wreszcie od ekranu staram się jak najwięcej biegać. Motywuję się do regularnego wysiłku wyszukując nieszablonowe biegi masowe, w których chętnie biorę udział.