Szeroko zakrojona urbanizacja wiąże się z ograniczonym dostępem do atrakcyjnych powierzchni mieszkaniowych i biurowych. Wysokie koszty zmuszają wiele osób do szukania rozwiązań, pozwalających na dostosowanie mniej komfortowych lokali. Jedną z metod jest wykorzystywanie niedoświetlonych przestrzeni i umieszczanie w nich fałszywych okien. Najprostsza wersja przewiduje wykorzystanie matowej plxi oraz taśmy białych diod LED.

CoeLux to marka zajmująca się dostarczaniem profesjonalnych, sztucznych okien. Model 45 HC przeznaczony jest do imitowania okien włazowych wpuszczających światło pod kątem 45 stopni. Panel utrzymany jest w niebieskiej tonacji przypominającej błękitne niebo. Jaśniejszy punkt imituje słońce. Całość ma proporcje doskonale odzwierciedlające naturalny widok z okna włazowego. Światło jest w tym wypadku kierowane wprost ku podłodze.

Seria 45 obejmuje również narożny model Square oraz wariant HC, kierujący oświetlenie w kierunku ścian. Producent posiada również pierwszy model z serii 60, oferujący zgodnie z nazwą oświetlenie w zakresie 60 stopni. Jest to wariant, który ma nawiązywać do oświetlenia w bardziej tropikalnych rejonach świata.

Jestem wydawcą i redaktorem naczelnym think-about.pl. Moją specjalizacją są opracowania związane z przydomowym garażem i warsztatem. Tematyką zająłem się na poważnie w 2015 roku zakładając z grupą przyjaciół pracownię galanterii drewnianej. Przyjmując rolę producenta elementów oświetleniowych i ozdobnych miałem do czynienia z szerokim wachlarzem narzędzi warsztatowych. Wtedy to też na bazie własnych doświadczeń zacząłem przygotowywać pierwsze rankingi narzędzi i artykuły o poszczególnych markach. Cenię wysokiej klasy produkty i umiem docenić ich zastosowania profesjonalne. Jako ex-profesjonalista i konsument-hobbysta jestem jednak fanem łączenia tanich narzędzi i wysokiej jakości oprzyrządowania. Chętnie sięgam m.in. po produkty z dyskontów. Moja opinia o narzędziach parkside to jedno z najczęściej czytanych opracowań na stronie. Jestem również autorem pierwszych w polsce niezależnych testów grilli gazowych i robotów koszących. Planując kolejne teksty przemycam również moją pasję do motoryzacji. Samochody testuję od 2019, a na think-about.pl publikuję przede wszystkim recenzje i artykuł dotyczące aut użytkowych oraz rodzinnych. Moje doświadczenia dziennikarskie sięgają 2007 roku, kiedy to stworzyłem redakcję technologiczną w domenie 3d-info. Portal z krótkimi przerwami istnieje do dziś. Jako autor zawodowy pracuję od 2010 roku. Większość swojej kariery spędziłem korporacjach medialnych i magazynach drukowanych, współtworząc takie tytuły jak Android Magazine PCFormat, Komputer Świat i PCWorld. Tym ostatnim opiekowałem się najdłużej, bo aż do połowy 2023 roku, pełniąc zaszczytną rolę redaktora naczelnego. Jestem też współtwórcą Think-About. Portal powstał w 2012 roku jako projekt hobbystyczny, aby 10 lat później stać się moim kluczowym zajęciem. Z wykształcenia jestem ekonomistą, ale nigdy nie podjąłem pracy związanej z kierunkiem studiów. Mam przywilej łączenia swoich pasji z wykonywanym zawodem. Chętnie sięgam po literaturę dotyczącą zarządzania i biznesu - szczególnie w ujęciu internetowym. Regularnie poszukuję historii ciekawych przedsięwzięć oraz rozwijam się jako wszechstronny administrator i webmaster. Dobrze znam się na sprzęcie komputerowym i pomimo natłoku obowiązków, pozostaję graczem ubóstwiającym tytuły fabularne. Kiedy odchodzę wreszcie od ekranu staram się jak najwięcej biegać. Motywuję się do regularnego wysiłku wyszukując nieszablonowe biegi masowe, w których chętnie biorę udział.