Carin Wear to urządzenie dedykowane kobietom borykającym się z problemem nietrzymania moczu. Dolegliwość ta dotyczy nie tylko starszych osób lecz również młodych matek w wyniku ciąży.

Carin Wear (1)

Zestaw pozwala efektywnie ćwiczyć mięśnie u ujścia pęcherza, odpowiednio dostosowane ćwiczenia są bezpiecznym rozwiązaniem polecanym przez lekarzy. Alternatywą jest stosowanie niewygodnych podpasek lub niebezpieczne zabiegi chirurgiczne.

Carin Wear (3)

Specjalne urządzenie montowane jest w przedniej części majtek, na wysokości pęcherza. Monitoruje ono pracę mięśni pozwalając na bieżącą ocenę progresu. Dedykowana aplikacja zawiera nagrania z planami ćwiczeń na wiele dni. Zestaw pozwala więc mądrze i regularnie ćwiczyć.

Carin Wear (2)

Aby ulżyć użytkownikowi już na początku drogi z treningiem, zestaw zawiera wygodne figi wyposażone w materiał absorbujący płyny. Wielorazowa bielizna jest łatwa w czyszczeniu i bardziej przyjazna niż podpaski.

Pełen zestaw można zamówić w ramach kampanii crowdfundingowej w serwisie kicstarter.com. Jego cena wynosi 99 euro. Producent oferuje również możliwość zamówienia samej bielizny, uwzględniając atrakcyjne wzory (fot na dole). Na miesiąc przed końcem zbiórki, autorzy zebrali 1/3 zakładanej kwoty 15 000 euro. Pierwsze sztuki trafią do odbiorców jeszcze w grudniu 2016.

Carin Wear (4)

 

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *