niedziela, 23 czerwca

Marka Bora, opracowała niezwykłe połączenie płyty kuchennej z wyciągiem. Element odpowiedzialny za pochłanianie pary z otoczenia, jest umieszczony bezpośrednio między panelami indukcyjnymi.

Produkt kierowany jest do najbardziej wymagających klientów oraz profesjonalistów. Podstawowym modelem jest wersja Basic, wyposażona w okrągły wyciąg oraz 4 panele grzewcze. Jego cena wynosi 4,4 tysiąca dolarów.

Dostępna jest również bardziej zaawansowana 3-częsciowa wersja Classic, pozwalająca na samodzielny wybór elementów. W tym wypadku dostępny jest chociażby panel indukcyjny dla woka, grill czy palniki gazowe. W tym wypadku sam wyciąg wyceniono na 3 tysiące dolarów, natomiast ceny paneli wynoszą od 2 do 4,4 tysiąca dolarów za sztukę. Dostępne są również specjalne zestawy dla profesjonalistów.

Główne zalety rozwiązania to: łatwość instalacji, możliwość zastosowania tam godzi tradycyjny okap nie może być zamontowany, atrakcyjny wygląd. Obawiamy się jednak jak panel sprawdzi się w towarzystwie kipiącej wody i pryskającego tłuszczu.

Jestem wydawcą i redaktorem naczelnym think-about.pl. Moją specjalizacją są opracowania związane z przydomowym garażem i warsztatem. Tematyką zająłem się na poważnie w 2015 roku zakładając z grupą przyjaciół pracownię galanterii drewnianej. Przyjmując rolę producenta elementów oświetleniowych i ozdobnych miałem do czynienia z szerokim wachlarzem narzędzi warsztatowych. Wtedy to też na bazie własnych doświadczeń zacząłem przygotowywać pierwsze rankingi narzędzi i artykuły o poszczególnych markach. Cenię wysokiej klasy produkty i umiem docenić ich zastosowania profesjonalne. Jako ex-profesjonalista i konsument-hobbysta jestem jednak fanem łączenia tanich narzędzi i wysokiej jakości oprzyrządowania. Chętnie sięgam m.in. po produkty z dyskontów. Moja opinia o narzędziach parkside to jedno z najczęściej czytanych opracowań na stronie. Jestem również autorem pierwszych w polsce niezależnych testów grilli gazowych i robotów koszących. Planując kolejne teksty przemycam również moją pasję do motoryzacji. Samochody testuję od 2019, a na think-about.pl publikuję przede wszystkim recenzje i artykuł dotyczące aut użytkowych oraz rodzinnych. Moje doświadczenia dziennikarskie sięgają 2007 roku, kiedy to stworzyłem redakcję technologiczną w domenie 3d-info. Portal z krótkimi przerwami istnieje do dziś. Jako autor zawodowy pracuję od 2010 roku. Większość swojej kariery spędziłem korporacjach medialnych i magazynach drukowanych, współtworząc takie tytuły jak Android Magazine PCFormat, Komputer Świat i PCWorld. Tym ostatnim opiekowałem się najdłużej, bo aż do połowy 2023 roku, pełniąc zaszczytną rolę redaktora naczelnego. Jestem też współtwórcą Think-About. Portal powstał w 2012 roku jako projekt hobbystyczny, aby 10 lat później stać się moim kluczowym zajęciem. Z wykształcenia jestem ekonomistą, ale nigdy nie podjąłem pracy związanej z kierunkiem studiów. Mam przywilej łączenia swoich pasji z wykonywanym zawodem. Chętnie sięgam po literaturę dotyczącą zarządzania i biznesu - szczególnie w ujęciu internetowym. Regularnie poszukuję historii ciekawych przedsięwzięć oraz rozwijam się jako wszechstronny administrator i webmaster. Dobrze znam się na sprzęcie komputerowym i pomimo natłoku obowiązków, pozostaję graczem ubóstwiającym tytuły fabularne. Kiedy odchodzę wreszcie od ekranu staram się jak najwięcej biegać. Motywuję się do regularnego wysiłku wyszukując nieszablonowe biegi masowe, w których chętnie biorę udział.