poniedziałek, 20 maja

Jeżeli jesteś szczęśliwym posiadaczem elektronarzędzi marki Parkside to nie możesz minąć tego obojętnie. Tylko teraz w sklepie internetowym znajduje się rzecz, która musi być w każdym nowoczesnym warsztacie.

W poprzednim tygodniu przedstawiciele sieci sklepów Lidl wprowadzili rabat 50% na akumulator, jeżeli ten był kupiony w zestawie z jakimś akumulatorowym elektronarzędziem. Niestety, ta akcja promocyjna zakończyła się w sobotę, więc dziś nie ma już możliwości, żeby z niej skorzystać. Nic jednak straconego, bo w sklepie internetowym Lidl znajdziemy promocję na bardzo pojemny akumulator marki Parkside! Czy warto go kupić?

Parkside

Parkside to marka należąca bezpośrednio do sieci Lidl i to właśnie w tych sklepach ją znajdziemy. Według konsumentów wyróżnia się ona dobrym stosunkiem jakości do ceny, a przy tym wszystkie modele elektrourządzeń firmy Parkside posiadają trzyletnią gwarancję. Oznacza to, że jeżeli urządzenie zepsuje się w ciągu tych kilku lat, to bez problemu możemy domagać się naprawy lub wymiany sprzętu. Warto także zwrócić uwagę na to, że Parkside to nie tylko narzędzia, ale także liczne akcesoria – w tym między innymi akumulatory. Co ciekawe, w sklepach Lidl znajdziemy także markę Parkside Performance, która jest kierowana głównie do profesjonalistów. Elektronarzędzia tej marki są wykonane z lepszych jakościowo podzespołów, są droższe oraz posiadają pięcioletnią gwarancję.

Naszą opinię dotyczącą urządzeń marki Parkside przeczytasz tutaj.

Akumulator litowo-jonowy Smart PAPS 208 A1

Na stronie sklepu internetowego Lidl trwa aktualnie wyprzedaż różnych produktów. Wśród nich znalazła się prawdziwa perełka, a mianowicie akumulator litowo-jonowy o pojemności 8 Ah marki Parkside. Bateria jest kompatybilna ze wszystkimi elektronarzędziami z serii Parkside X 20 V Team, dzięki czemu będzie można ją zastosować z większością akumulatorowych narzędzi. Model Smart PAPS 208 A1 wyróżnia się trzystopniowym wskaźnikiem naładowania oraz długą pracą baterii. Teraz baterię można kupić na stronie internetowej 100 złotych taniej niż zazwyczaj.

Parametry techniczne:

  • napięcie: 20 V
  • pojemność: 8 Ah
  • kompatybilny z: serią Parkside X 20 V Team

Cena: 349 zł 249 zł przejdź do sklepu

Aktualizacja 15.02.2023 r.

Niestety, promocja na akumulator dobiegła już końca. Na ten moment w sklepie internetowym Lidl nie można kupić żadnej innej baterii z rabatem. Poinformujemy Was, gdyby sytuacja się zmieniła.