Minecraft to prawdziwy fenomen wśród gier. Prosta grafika została tu połączona z niezwykłą mechaniką. Tytuł jest przystępny, ale bardziej zaawansowanym graczom pozwala na rozwinięcie swojej pomysłowości. Nic dziwnego, że mimo upływu lat, gra może pochwalić się silną społecznością fanów. Przedstawimy kilka ciekawych gadżetów inspirowanych grą.

Pluszowy Creeper

89,00 złotych

Bardzo nietypowe połączenie, idealne do traumatyzowania najmłodszych. Creeper jest współczesnym odpowiednikiem Buki. Niepokojący, paskudny i zdolny do skrzywienia psychiki. Prezentowany pluszak wyposażono w odtwarzacz emitujący „naturalne” dźwięki Creepera.

Plecak

93,18 złotych

Niezależnie od nazwy szkoły, młodzi adepci pikselowego świata mogą zainteresować się plecakiem z minecrafta. Pełen zadruk obejmuje zewnętrzną część materiału jak również wnętrze kieszeni.

Kostka ziemi

89,99 złotych

Stosunkowo łatwo znaleźć ciekawe pluszaki z gry Minecraft. Jednym z bardziej interesujących jest bloczek ziemi. Niestety kostka ma jedynie 19 cm przez co nie posłuży nam jako pufa. Właściwie prawdopodobnie nadaje się jedynie do wykorzystania w roli ozdoby. Cena gadżetu to 45 złotych.

Rysik – kilof

167,87 złotych

Miniaturowy pickaxe może posłużyć w roli rysika. Stylowy gadżet jest kompatybilny z ekranami pojemnościowymi. Zgodnie z zapewnieniami producenta, smartfon może być obsługiwany dowolną stroną kilofu.

Lampka nocna

Tnt – 99,39 złotych
Creeper niebieski – 65,26 złotych
Creeper zielony – 58,99 złotych
Steve – 55,90 złotych

Creaper, Steve czy TNT w postaci lampek nocnych prezentują się nadzwyczaj okazale. Naturalnie wyglądające bloczki oferują różne kolory świecenia, niektóre z nich mają dodatkowe funcje takie jak budzik. Fajne i gustowne!

Pochodnia

99,00 złotych

Pochodnia czyli Torch z gry Minecraft w bardzo użytecznym wydaniu. Gadżet może pracować w roli elektrycznej latarki o dość słabym ale urokliwym oświetleniu. Całość jest zasilana przez 3 baterie AAA.

Piniata

60,50 złotych

Mimo, że piniaty nie są u nas rozpowszechnione, to miłośnicy klockowego świata z pewnością docenią taki niebanalny pomysł. Mr Piksel może w sobie pomieścić łakocie. Teraz wystarczy poszukać kilofa aby go rozbić.

Klocki LEGO

Dom w grzybie – 73,00 złotych
Kopalnia Creeperów – 778,99 złotych
„Opuszczona” kopalnia – 79,99 złotych
Siedlisko lisów – 74,00 złotych

Tak kultowa gra doczekałą się już wielu odsłon w klockach lego. Nie zależnie od wieku znajdą się takie, które zachwycą zarówno tych młodszych jak i starszych fanów kubicznego świata Minecrafta. Bo w końcu chodzi o to aby budować!

Jestem wydawcą i redaktorem naczelnym think-about.pl. Moją specjalizacją są opracowania związane z przydomowym garażem i warsztatem. Tematyką zająłem się na poważnie w 2015 roku zakładając z grupą przyjaciół pracownię galanterii drewnianej. Przyjmując rolę producenta elementów oświetleniowych i ozdobnych miałem do czynienia z szerokim wachlarzem narzędzi warsztatowych. Wtedy to też na bazie własnych doświadczeń zacząłem przygotowywać pierwsze rankingi narzędzi i artykuły o poszczególnych markach. Cenię wysokiej klasy produkty i umiem docenić ich zastosowania profesjonalne. Jako ex-profesjonalista i konsument-hobbysta jestem jednak fanem łączenia tanich narzędzi i wysokiej jakości oprzyrządowania. Chętnie sięgam m.in. po produkty z dyskontów. Moja opinia o narzędziach parkside to jedno z najczęściej czytanych opracowań na stronie. Jestem również autorem pierwszych w polsce niezależnych testów grilli gazowych i robotów koszących. Planując kolejne teksty przemycam również moją pasję do motoryzacji. Samochody testuję od 2019, a na think-about.pl publikuję przede wszystkim recenzje i artykuł dotyczące aut użytkowych oraz rodzinnych. Moje doświadczenia dziennikarskie sięgają 2007 roku, kiedy to stworzyłem redakcję technologiczną w domenie 3d-info. Portal z krótkimi przerwami istnieje do dziś. Jako autor zawodowy pracuję od 2010 roku. Większość swojej kariery spędziłem korporacjach medialnych i magazynach drukowanych, współtworząc takie tytuły jak Android Magazine PCFormat, Komputer Świat i PCWorld. Tym ostatnim opiekowałem się najdłużej, bo aż do połowy 2023 roku, pełniąc zaszczytną rolę redaktora naczelnego. Jestem też współtwórcą Think-About. Portal powstał w 2012 roku jako projekt hobbystyczny, aby 10 lat później stać się moim kluczowym zajęciem. Z wykształcenia jestem ekonomistą, ale nigdy nie podjąłem pracy związanej z kierunkiem studiów. Mam przywilej łączenia swoich pasji z wykonywanym zawodem. Chętnie sięgam po literaturę dotyczącą zarządzania i biznesu - szczególnie w ujęciu internetowym. Regularnie poszukuję historii ciekawych przedsięwzięć oraz rozwijam się jako wszechstronny administrator i webmaster. Dobrze znam się na sprzęcie komputerowym i pomimo natłoku obowiązków, pozostaję graczem ubóstwiającym tytuły fabularne. Kiedy odchodzę wreszcie od ekranu staram się jak najwięcej biegać. Motywuję się do regularnego wysiłku wyszukując nieszablonowe biegi masowe, w których chętnie biorę udział.