Przygody Harrego Pottera rozbudziły w nas wszystkich ogromne zamiłowanie do magii. Mimo to, jedynym „magicznym” produktem na łamach think-about była różdżka do telewizora. Tym razem wyszukaliśmy jednak coś naprawdę wyjątkowego. Aremi Magic Cauldron to magiczny kociołek, skierowany do najmłodszych adeptów sztuk magicznych.

Zestaw zawiera zdobiony, podświetlany kociołek, zestaw magicznych składników, dwie różdżki oraz dedykowaną aplikację na urządzenia mobilne. Początkujący mag tworzy mikstury, umieszczając składniki w kociołku. Naczynie rozpoznaje je i reaguje na ich kombinacje. Uprawianie magii wymaga uzupełnienia mieszanki o zaklęcia przywoływane za pomocą interaktywnej różdżki.

Fantastyczne efekty potęguje aplikacja z rozszerzoną rzeczywistością. Dzięki niej, na ekranie naszego tabletu ujrzymy nasz świat, uzupełniony o wirtualne, magiczne efekty.

Oprócz gotowania magicznych mikstur, całość pozwala na udział w wielu grach i zabawach. Zestaw pozwoli nawet na odbycie pojedynków magicznych. Twórcy Aremi Magic Cauldron zadbali nawet o stworzenie specjalnego rankingu najzdolniejszych magów.

Co ciekawe, po nalaniu wody do kociołka, wydobędzie się z niego tajemnicza para. Wrażenie spotęgują efekty dźwiękowe.

Zabawka jest dostępna w ramach kampanii crowdfundingowej w serwisie indiegogo.com. Pełen zestaw obejmujący dwie różdżki, można otrzymać po wsparciu kampanii kwotą 129 złotych. Dostępny jest również tańszy wariant bez różdżek w cenie 89 dolarów. Niestety wygląda na to, że fantastyczny projekt nie zostanie zrealizowany. Na 8 dni przed końcem kampanii, autorzy zebrali zaledwie 58% zakładanej kwoty. Oczywiście w przypadku niepowodzenia wszystkie wpłaty zostaną zwrócone.

Jestem wydawcą i redaktorem naczelnym think-about.pl. Moją specjalizacją są opracowania związane z przydomowym garażem i warsztatem. Tematyką zająłem się na poważnie w 2015 roku zakładając z grupą przyjaciół pracownię galanterii drewnianej. Przyjmując rolę producenta elementów oświetleniowych i ozdobnych miałem do czynienia z szerokim wachlarzem narzędzi warsztatowych. Wtedy to też na bazie własnych doświadczeń zacząłem przygotowywać pierwsze rankingi narzędzi i artykuły o poszczególnych markach. Cenię wysokiej klasy produkty i umiem docenić ich zastosowania profesjonalne. Jako ex-profesjonalista i konsument-hobbysta jestem jednak fanem łączenia tanich narzędzi i wysokiej jakości oprzyrządowania. Chętnie sięgam m.in. po produkty z dyskontów. Moja opinia o narzędziach parkside to jedno z najczęściej czytanych opracowań na stronie. Jestem również autorem pierwszych w polsce niezależnych testów grilli gazowych i robotów koszących. Planując kolejne teksty przemycam również moją pasję do motoryzacji. Samochody testuję od 2019, a na think-about.pl publikuję przede wszystkim recenzje i artykuł dotyczące aut użytkowych oraz rodzinnych. Moje doświadczenia dziennikarskie sięgają 2007 roku, kiedy to stworzyłem redakcję technologiczną w domenie 3d-info. Portal z krótkimi przerwami istnieje do dziś. Jako autor zawodowy pracuję od 2010 roku. Większość swojej kariery spędziłem korporacjach medialnych i magazynach drukowanych, współtworząc takie tytuły jak Android Magazine PCFormat, Komputer Świat i PCWorld. Tym ostatnim opiekowałem się najdłużej, bo aż do połowy 2023 roku, pełniąc zaszczytną rolę redaktora naczelnego. Jestem też współtwórcą Think-About. Portal powstał w 2012 roku jako projekt hobbystyczny, aby 10 lat później stać się moim kluczowym zajęciem. Z wykształcenia jestem ekonomistą, ale nigdy nie podjąłem pracy związanej z kierunkiem studiów. Mam przywilej łączenia swoich pasji z wykonywanym zawodem. Chętnie sięgam po literaturę dotyczącą zarządzania i biznesu - szczególnie w ujęciu internetowym. Regularnie poszukuję historii ciekawych przedsięwzięć oraz rozwijam się jako wszechstronny administrator i webmaster. Dobrze znam się na sprzęcie komputerowym i pomimo natłoku obowiązków, pozostaję graczem ubóstwiającym tytuły fabularne. Kiedy odchodzę wreszcie od ekranu staram się jak najwięcej biegać. Motywuję się do regularnego wysiłku wyszukując nieszablonowe biegi masowe, w których chętnie biorę udział.