Modual to zaawansowany multitool rowerowy, opracowany przez markę Altum. Pełen zestaw składa się z dwóch elementów: narzędzia MTS oraz futerału MTR.

modual (3)

MTS to klucz na bity przeznaczone do napraw rowerowych. Zestaw obejmuje 9 bitów + przedłużkę. Najistotniejsze dla użytkownika elementy można umieścić w rękojeści klucza. Dodatkowo na szycie MTS umieszczono śrubokręt, natomiast na jego bokach znajdują się klucze do regulacji szprych. Narzędzie kryje również dwie praktyczne łyżki ułatwiające zmianę opon.

modual (4)

MTR to natomiast bardzo zręcznie opracowany futerał. Pozwoli on na przewożenie MTS z pełnym zestawem bitów oraz schowanie dodatkowych narzędzi w kieszonce zamykanej na suwak. Całość jest składana i zapinana na rzep, dzięki czemu można ją łatwo transportować podczepioną pod siodełkiem.

modual (1)

Aktualnie trwa kampania crwodfundingowa marki Altum. Na 18 dni przed jej zakończeniem, zbiórka przyniosła 2/3 z zakładanej kwoty 16 tysięcy funtów. Aby otrzymać własny MTS w przypadku powodzenia akcji, należy wesprzeć jej autorów kwotą co najmniej 19 funtów. Zestaw MTS i MTR to natomiast koszt 35 funtów. Oczywiście w przypadku niepowodzenia, wszystkie środki zostaną zwrócone donatorom.

modual (2)

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *