Zestaw głośnomówiący rodem ze Star Trek

Niewiele seriali może poszczycić się tak dużą grupą ultra fanów jak Star Trek. Najwięksi dziwacy gadają po klingońsku i przemierzają miasta w obcisłych uniformach gwiezdnej floty. Mniej szkodliwi zastawiają po prostu całe mieszkania modelami statków i figurkami postaci – musimy przyznać że to nawet cool, ale jedynie na zdjęciach bo wycieranie kurzu może być mordęgą.

star-trek-communicator-bluetooth (1)

Jednak entuzjastów nie brakuje również wśród osób zamożnych i z dobrym poczuciem smaku. Umieszczają oni w swoim otoczeniu delikatne i stylowe akcenty nawiązujące do ulubionego serialu. Właśnie do takich osób skierowany jest zestaw głośnomówiący Star Trek.

Urządzenie wykonano z prasowanego metalu, odlewanego aluminium i wysokiej jakości ABS. Całość umieszczono na ciężkiej magnetycznej podstawie z wielobarwnym podświetleniem LED. W efekcie całość przypomina komunikator doskonale znany fanom pierwszych serii serialu.

star-trek--communicator-bluetooth

Smartfon komunikuje się z urządzeniem za pośrednictwem modułu Bluetooth. Komunikator posiada wbudowane wysokiej jakości głośniki, mikrofon oraz akumulator. Dodatkowo producent zainstalował pakiet efektów dźwiękowych, a nawet oryginalnych fragmentów rozmów z serialu.

Gadżet jest dostępny na oficjalnym portalu serialu w cenie 149,95 dolara.

 

Posted in Archiwalne and tagged , , , .