Twoja własna replika hełmu Daft Punk

Zespół Daft Punk, fascynuje nie tylko muzyką, ale również tajemniczością i totalnie pokręconym stylem. Dwóch kolesi w błyszczących ubrankach i hełmach, zdobyło ogromną popularność. Oczywiście temat szybko podchwycili spece od cosplay. Tak oto za nieco ponad 11,5 tysiąca złotych, można stać się posiadaczem w pełni funkcjonalnego i efektownego hełmu Daft Punk.

Draft Punk (2)

Oczywiście całość została dokładnie pokryta ogromnymi ilościami chromu. Jednakże najwięcej frajdy ma dać zestaw podświetlenia, umieszczony pod przednią szybką. Kilkanaście rzędów diod RGB LED, można zaprogramować w wielu niesamowitych konfiguracjach. Ciekawie prezentuje się również funkcja zmiany głosu. Wbudowany mikrofon specjalnie skonfigurowano i połączono z dwoma małymi głośnikami w okolicach uszu. Głos użytkownika jest przerabiany tak, aby brzmiał jak robot.

Draft Punk (3)

Mikrofon współpracuje również z oświetleniem na bokach hełmu. Wizualizacja świetlna jest więc dostosowywana do dźwięków. Całość zasila pakiet 7 baterii AAA. Twórca hełmu zapewnia, że jest on wygodny i pozostawia użytkownikowi dużą swobodę ruchów. Sprzęt ma sprawdzić się na wielogodzinnych imprezach .

Posted in Archiwalne and tagged , , , .