The GoBQ Grill – przenośny grill z materiału

Przenośne grille w czasach pogoni za pracą i ucieczki do wielkich miast, zdają się cieszyć coraz większym zainteresowaniem. The GoBQ Grill to kolejny po Briefcase Barbecue, ruszt zmieszczony w formie walizki. Jednakże jego wyróżnikiem mają być nie tylko kompaktowe gabaryty lecz również niska waga i możliwość wygodnego transportu na ramieniu.

The GoBQ Grill

Co ciekawe, prócz aluminiowej konstrukcji, grill został niemalże całkowicie wykonany z niepalnego tworzywa. Rolę paleniska pełni natomiast metalowa siateczka, na którą wrzucany jest brykiet. Całość można oczywiście zamknąć, a tym samym uwędzić bądź poddusić potrawy.

The GoBQ Grill

Wymiary rusztu 35,5 x 35,5 cm przy wadze całości wynoszącej 3,5 kg. Wedle zapewnień producenta, na rozłożenie grilla wystarczy 20 sekund. Ponadto dzięki zastąpieniu metalowych elementów przez materiał, całość o wiele szybciej się wychładza.

The GoBQ Grill

Aby otrzymać The GoBQ Grill  w przypadku powodzenia kampanii crowdfundingowej na portalu indiegogo.com, należy wesprzeć projekt kwotą co najmniej 120 dolarów. Pierwsze wysyłki zaplanowano na sierpień 2015 roku.

Posted in Archiwalne and tagged , , , , , .