Najlepszy Powerbank 2016 – Test i recenzja 9 modeli

TP-Link TL-PB2600

Tp-Link to marka, którą znamy głównie z produkcji sprzętu sieciowego. Powerbanki stosunkowo niedawno pojawiły się w ofercie chińskiego producenta. Opisywany akumulator jest sprzedawany w pieczołowicie wykonanym opakowaniu z okienkiem. Nienaganna stylistyka została zapożyczona z innych serii produktowych. Model TL-PB2600 o pojemności 2 600 mAh to najmniejsza bateria w naszym zestawieniu. Zestaw obejmuje nieco pogniecione instrukcje oraz kabelek o długości 20 cm.

TP-Link TL-PB2600 (5)

Walcowata obudowa została wykonana z matowego tworzywa dobrej jakości. Jej wymiary wynoszą 94 x 26 x 26 mm przy wadze 69 gram. Atrakcyjne wykończenie stanowią błękitne wstawki i przestrzenna mozaika z połyskliwego plastiku. Całość nawiązuje do aktualnej serii produktowej TP-Link.

TP-Link TL-PB2600 (3)

TP-Link TL-PB2600 (1)

Gniazdo USB o deklarowanym natężeniu 1 A ulokowano na szczycie obudowy w sąsiedztwie wtyku micro USB. Informację o stanie naładowania przekazuje wyłącznie jedna, słabo widoczna dioda. Zależnie od statusu będzie ona świecić się światłem ciągłym, gasnać bądź migać. Bezpośrednio pod diodą umieszczono malutki włącznik.

TP-Link TL-PB2600 (2)

TP-Link TL-PB2600 (4)

Niewielkie wymiary nie przełożyły się na wygodę użytkowania. Powerbank naprawdę trudno uchwycić razem ze smartfonem. Oczywiście niewielka waga i wymiary będą atutem podczas samego transportu.

Cena: 49 złotych

NASTĘPNA STRONA

SPIS TREŚCI

 

Posted in Archiwalne, Recenzje, Technologie and tagged , , , , , , , .