Najlepszy Powerbank 2016 – Test i recenzja 9 modeli

Trust Urban Primo 8800

Trust to holenderska marka wyspecjalizowana w produkcji akcesoriów elektronicznych. Testowany przez nas powerbank Primo o pojemności 8 800 mAh pochodzi z serii Urban, obejmującej głównie sprzęt mobilny. Urządzenie zostało zapakowane w stosunkowo duży karton bez jakiegokolwiek okienka. Stylistyka opakowania jest dość dynamiczna. Zestaw obejmuje instrukcję oraz kabelek o długości 50,5 cm.

Trust Urban Primo 8800 (5)

Obudowa akumulatora została wykonana z chropowatego tworzywa wysokiej jakości. Nie jest to jednak żadna ujma w stosunku do aluminiowych konkurentów. Zastosowany materiał jest naprawdę przyjemny w dotyku i niezwykle odporny na uszkodzenia czy zadrapania. Wymiary 101 x 77 x 24 mm osiągnięto przy wadze 222 gram.

Trust Urban Primo 8800 (3)

Trust Urban Primo 8800 (1)

Zgodnie ze specyfikacją gniazda USB powinny dysonować natężeniem 1 i 2 A. Ładowanie odbywa się natomiast za pomocą gniazda micro USB. Panel informujący o stanie naładowania akumulatora, składa się z czterech, niebieskich diod. Jeden z długich boków kryje ponadto włącznik, który wymaga stosunkowo długiego wciskania aby aktywować diody. Co ciekawe informacja o stanie naładowania jest wyświetlana dużo dłużej niż w przypadku konkurentów. Całość uzupełniono mocną diodą pełniącą rolę latarki.

Trust Urban Primo 8800 (2)

Trust Urban Primo 8800 (4)

Wygodę użytkowania oceniliśmy jako poprawną. Wolelibyśmy konstrukcję dłuższą lecz bardziej płaską. Mimo wszystko Trust pozwala na dość stabilną współpracę ze smartfonem przy zachowaniu dostępu do wszystkich istotnych elementów. Dużym atutem okazuje się materiał – praktyczny i odporny na uszkodzenia.

Cena: 73 złote

NASTĘPNA STRONA

SPIS TREŚCI

 

Posted in Archiwalne, Recenzje, Technologie and tagged , , , , , , , .