Najlepszy Powerbank 2016 – Test i recenzja 9 modeli

Adata PV110

Marka Adata specjalizuje się w produkcji cyfrowych nośników danych. Powerbank Adata PV110 o pojemności 10 400 mAh jest sprzedawany w białym kartoniku z wyciętym okienkiem. Dość duże opakowanie kryje tradycyjny zestaw instrukcji oraz 35-centymetrowy kabelek.

adata_pv110 (5)

Spore urządzenie ma wymiary 102 x 77 x 21,5 mm przy wadze 272 g. Jest to najcięższy akumulator w zestawieniu, co z pewnością przekłada się na zmniejszoną wygodę podczas użytkowania w terenie.

adata_pv110 (1)

adata_pv110 (4)

Większą część obudowy wykonano ze szczotkowanego aluminium. Oferta obejmuje kilka wariantów kolorystycznych, my otrzymaliśmy wersję ciemno srebrną. Materiał jest dobrej jakości i wygląda stosunkowo atrakcyjnie. Nieco gorzej wypada połyskliwe tworzywo znajdujące się na niezaokrąglonych bokach. To właśnie tam producent umieścił zestaw złącz oraz włącznik.

adata_pv110 (3)

adata_pv110 (2)

Adata PV110 oferuje dwa gniazda USB oznaczone jako wyjścia 1 i 2,1 A. Włącznik o małym skoku wbudowano na płasko tak, że niemalże zlewa się z resztą obudowy. Ładowanie odbywa się tradycyjnie za pomocą gniazda microUSB. Informacje o stanie akumulatora prezentuje szereg czterech, bardzo wyraźnych, niebieskich diodek.

adata_pv110 (6)

Zgodnie z obawami, Adata oferuje jedynie przeciętną wygodę użytkowania. Ze względu na dużą wagę i wymiary, trzymanie jej w jednej ręce ze smartfonem może być problematyczne.

Cena: 99 złotych

NASTĘPNA STRONA

SPIS TREŚCI

 

Posted in Archiwalne, Recenzje, Technologie and tagged , , , , , , , .