FreezTHAT! – forma do błyskawicznego lodu

FreezTHAT! to wyjątkowo ciekawie zaprojektowana forma do lodu. Zazwyczaj kiedy już pojawi się okazja do wypicia drinka z lodem okazuje się, że nie mamy go akurat pod ręką. Sylikonowa forma posiada optymalne przegrody, pozwalające na stworzenie lodu w zaledwie 10 minut. Producent twierdzi, że konwencjonalne formy do lodu potrzebują na to aż 2 godzin.

Dodatkowo foremki są niewielkie i można je ustawiać jedna na drugiej. Dzięki temu optymalnie wykorzystują miejsce w zamrażarce. Dodatkowo ich wnętrze kryje żel chłodzący, utrzymujący temperaturę i przyspieszający schładzanie. Powstałe w ten sposób lodowe łezki są mniejsze od kostek, ale równie efektowne. Producent podpowiada, że foremki sprawdzą się również w przygotowywaniu deserów z zastygającej czekolady.

freezthat (1) freezthat (3)

Kampania crowdfundingowa w portalu kickstarter.com, cieszy się wyjątkowo dużym zainteresowaniem. Jej autorzy bez problemu zebrali wielokrotność, niezbędnych im 15 tysięcy dolarów. Pojedyncza foremka została wyceniona na 22 dolary. Cena po zakończeniu akcji crowdfundingowej ma wynieść 35 dolarów. Wysyłki zaplanowano na lipiec i sierpień tego roku.

freezthat (2) freezthat

Posted in Archiwalne and tagged , , , , .