czwartek, 20 czerwca

Planujecie remont? A może macie do złożenia nowe meble? To urządzenie ułatwi wam wykonanie tych prac. Wiertarko wkrętarka znanej marki jest dziś dostępna taniej w sieci sklepów Lidl.

Weekend dobiegł końca, a Wy mieliście w tym czasie plany na przywieszenie półek do ściany, albo złożenie mebli, które czekały na te kilka wolnych dni? Jeśli zabrakło wam chęci lub narzędzi to nic straconego. Może to właśnie był znak, żeby na spokojnie rozejrzeć się za sprzętem, który swoją funkcjonalnością dostosuje się do każdego zadania. Z wiertarko wkrętarką żaden remont ani przearanżowanie przestrzeni nie sprawi już żadnego problemu.

Jedną z popularniejszych marek posiadających w ofercie wiertarko wkrętarki jest Makita. Co ciekawe, dziś w sieci sklepów Lidl znajdziemy akumulatorowy model właśnie tej firmy. Informacja ta jest istotna, ponieważ dziś dostaniemy to urządzenie wraz z całym zestawem aż 200 zł taniej.

Wiertarko wkrętarka akumulatorowa marki Makita DF488D

Wiertarko wkrętarka to urządzenie do warsztatu, które podnosi komfort pracy, gdy mamy do wkręcenia lub wykręcenia dużą ilość śrubek, na przykład podczas składania mebli. Model marki Makita jest akumulatorowy, czyli posiada źródło zasilania w postaci baterii zewnętrznej. Jest to wygodne, ponieważ do naładowania jej nie musimy dbać o stałe źródło zasilania. Co ważne, wiertarko wkrętarka wyposażona jest w dwa tryby: jeden o wysokiej prędkości i drugi o niskiej prędkości. Warto zauważyć, że użytkowanie jej jest przyjemniejsze poza miejscem zamieszkania dzięki dołączonej walizce służącej do bezpiecznego transportu urządzenia.

Dane techniczne:

 • akumulator: litowo-jonowy
 • napięcie akumulatora: 18 V (1,5 Ah)
 • liczba biegów: dwa
 • prędkość obrotowa: 0 – 400 / 1400 obr/min-1
 • moment obrotowy (twarde/miękkie): maks. 42/24 Nm
 • ustawienia momentu obrotowego: 16
 • wydajność wiercenia w drewnie: maks. 36 mm
 • wydajność wiercenia w stali: maks. 13 mm
 • uchwyt: 1/2″-20UNF „
 • zakres mocowania uchwytu wiertarskiego: 1,5 – 13 mm
 • poziom hałasu (dB): 70 dB(A)

Cena: 899 zł 699 zł przejdź do sklepu

Aktualizacja 10.01.2023 r.

Promocja na wiertarko wkrętarkę dobiegła końca. Od dziś tj. 10 stycznia możemy ją zakupić w regularnej cenie – 899 zł. Na bieżąco będziemy sprawdzać zmieniające się promocje dostępne w sieci sklepów Lidl.

Aktualizacja 12.01.2023 r.

Wiertarko wkrętarka znanej marki Makita nie jest już dostępna w promocyjnej cenie w sieci sklepów Lidl, jednak nadal możemy ją kupić w regularnej cenie. Możecie znaleźć ją dostępną na internetowych półkach Lidla w stałej ofercie.

Aktualizacja 28.02.2023 r.

Promocja na akumulatorową wiertarko wkrętarkę Makita DF488D wróciła do łask! Dziś to elektronarzędzie możemy kupić w cenie niższej o 200 zł – podobnie jak miesiąc temu. Jest to nie lada gratka dla wielbicieli tej marki.