Młotowiertarka za kilka stówek – taniej na razie się nie da

Już niedługo do oferty sieci sklepów Lidl trafi elektronarzędzie, które trzeba mieć, jeżeli planujesz duże prace remontowe. Nie zwlekaj, zaraz urządzenie będzie tańsze.

Parkside Lidl narzędzia warsztat warsztatowe wiertarka wiertarko wkrętarka ikona

Regularnie do oferty sieci sklepów Lidl dołączają nowe elektronarzędzia. Jedno z nich przyda się szczególnie podczas prac remontowych i budowlanych, podczas których nie unikniemy pracy w betonie, kamieniu, metalu lub drewnie. Chodzi o młotowiertarkę z udarem marki Parkside, która od innych modeli różni się generowaniem mocy na poziomie 1550 W. Produkt będzie można kupić taniej, dzięki promocji.

Młotowiertarka z udarem 1550 W marki Parkside

Model zaproponowany przez markę Parkside posiada dodatkowy uchwyt zwiększający wygodę oraz ergonomię użytkowania. Co ciekawe, w specyfikacji znalazła się informacja, że szybkowymienny uchwyt jest dostosowany do systemu SDS-Plus. Na górze produktu producent umieścił centralny przełącznik wyboru funkcji, za pomocą którego możemy wybrać: wiercenie bez udaru, wiercenie z podłączonym udarem lub dłutowanie z udarem z obrotowym zatrzymaniem.

PARKSIDE Młotowiertarka z udarem 1550 W

Młotowiertarkę marki Parkside otrzymujemy w zestawie z licznymi dodatkami. Wśród akcesoriów znajdują się: punktak, dłuto płaskie, 3 wiertła SDS, smar do wkładów narzędziowych, ogranicznik głębokości, uchwyt wiertła z wieńcem zębatym, klucz do uchwytu wiertarskiego oraz klucz do osłony obudowy.

 • w zestawie:
  • punktak (250 mm)
  • dłuto płaskie (250 mm)
  • 3 wiertła SDS (12 x 160 mm, 16/18 x 250 mm)
  • smar do wkładów narzędziowych
  • ogranicznik głębokości
  • uchwyt wiertła z wieńcem zębatym
  • klucz do uchwytu wiertarskiego
  • klucz do osłony obudowy
 • maks. ø wiercenia: 40 mm w drewnie, 32 mm w cegle, 32 mm w betonie, 13 mm w stali
 • prędkość obrotowa na biegu jałowym: 0-800 min¹
 • ilość uderzeń: 0–3900 min¹

Cena regularna za młotowiertarkę marki Parkside wynosi 329 zł. Jednak od 21 stycznia urządzenie będzie można kupić za 299 zł. Niestety, nie wiadomo jak długo promocja będzie obowiązywać.

Cena: 329 zł 299 zł przejdź do sklepu

Aktualizacja 12.01.2023 r.

Warto czekać. Akcja promocyjna wprowadzająca nowe urządzenie oraz zniżkę na nie rozpocznie się już za 9 dni, dwudziestego pierwszego stycznia. Do tego czasu warto czekać, by zaoszczędzić kilkadziesiąt złotych na wyposażeniu własnego warsztatu.

Aktualizacja 16.01.2023 r.

Przypominamy, że promocja rozpocznie się już w tym tygodniu, dwudziestego pierwszego stycznia. Dokładnie w sobotę na półki sklepów stacjonarnych Lidl trafią nowe urządzenia warsztatowe, w tym elektronarzędzie marki Parkside. Przypominamy, że wiertarka udarowa będzie dostępna w sprzedaży w promocyjnej cenie wynoszącej 299 zł.

Aktualizacja 18.01.2023 r.

Już za trzy dni do oferty sieci sklepów Lidl dołączą nowe elektronarzędzia, w tym młotowiertarka z udarem marki Parkside. Ostatnie urządzenie będzie można kupić w promocyjnej cenie 299 zł, zamiast regularnej kwoty, która wynosi 329 zł. Łatwo więc wydedukować, że przy zakupie w sobotę można zaoszczędzić trzydzieści złotych.

Aktualizacja 24.01.2023 r.

Aktualnie w ofercie online dostępne są trzy młotowiertarki z udarem marki Parkside. Dwie z nich zasilane są sieciowo, a jedna akumulatorowo. Niestety, model, który opisywaliśmy tutaj w artykule, nie jest już dostępny w sprzedaży online. Jest niewielka szansa, że elektronarzędzie ostało się w większych i mniej popularnych sklepach stacjonarnych. Alternatywnie niżej przedstawiamy młotowiertarkę z udarem elektropneumatycznym.

Młotowiertarka z udarem elektropneumatycznym marki Parkside

Młotowiertarka PBH 1050 C3 marki Parkside wyróżnia się wśród innych modeli mocą na poziomie 1050 W. Dzięki niej jest w stanie wygenerować siłę uderzenia, którą producent określił na 3 J. Co ciekawe, w zestawie znajdziemy nie tylko elektronarzędzie, ale także liczne akcesoria, w tym: punktak, dłuto płaskie, trzy wiertła, ogranicznik głębokości oraz specjalny smar do pielęgnacji uchwytu wiertarskiego. Warto wspomnieć, że model ten jest zasilany sieciowo, więc do działania konieczne jest podpięcie do stałego źródła zasilania.

Młotowiertarka z udarem elektropneumatycznym marki Parkside

Specyfikacja techniczna:

 • moc znamionowa: 1050 W
 • siła uderzenia: 3,0 J
 • ilość uderzeń: 0-5300 min⁻¹
 • obroty biegu jałowego*: n₀ 0-980 min⁻¹
 • maks. średnica otworu: 26 mm w betonie i kamieniu / 13 mm w metalu / 32 mm w drewnie
 • Akcesoria zawarte w zestawie: 
  • 1 punktak (250 mm)
  • 1 dłuto płaskie (250 mm)
  • 3 wiertła (Ø 6/8/10 mm x 150 mm)
  • 1 ogranicznik głębokości
  • 1 szybkowymienny uchwyt wiertarski dla wiertła o okrągłym uchwycie
  • 50 g specjalnego smaru do smarowania uchwytu wiertarskiego

Cena: 249 zł przejdź do sklepu

Aktualizacja 3.02.2023 r.

Warto wspomnieć, że młotowiertarka z udarem o mocy 1050 W wróci do sklepów stacjonarnych i to od razu w wielkim stylu. Otóż od jedenastego lutego to elektronarzędzie będzie dostępne w cenie 249 zł, czyli 30 złotych taniej niż do tej pory wynosiła cena regularna. Jeżeli jednak zależy Ci na kupnie tego sprzętu, to nie zwlekaj, bo jeszcze dziś na stronie internetowej lidl.pl istnieje możliwość zakupu młotowiertarki w cenie 249 zł – czyli takiej, która niedługo będzie tą promocyjną. Więcej o tym, jakie urządzenia marki Parkside pojawią się w sklepach stacjonarnych w tym samym czasie, przeczytasz w naszym artykule: „Nowa oferta marki Parkside w Lidlu od soboty 11.02 – co kupimy?

Aktualizacja 07.02.2023 r.

Przypominamy, że młotowiertarka będzie dostępna do kupienia w sklepach stacjonarnych Lidla od tej soboty. Wraz z nią na półeczki trafi kilka innych elektronarzędzi w dobrych cenach. Przede wszystkim warto zwrócić uwagę na frezarkę górnowrzecionową, która przyda się, jeżeli zdarza Ci się robić coś z drewnem. Ewentualnie poluj na opalarkę sieciową przydatną do chociażby rozpalania grilla – a sezon przecież tuż, tuż!

Aktualizacja 10.02.2023 r.

Młotowiertarka pojawi się do kupienia już jutro! Jeżeli jest to urządzenie, które potrzebujesz do swojego warsztatu, to już teraz sprawdź, gdzie jest najbliższa duża placówka Lidla.