Promocja na Monsieur Cuisine Connect trwa, ale już niedługo dobiegnie końca. Nie zwlekaj, bo przed nosem przejdzie Ci okazja na zaoszczędzenie 200 zł!

silvercrest monsieur cuisine smart lidlomix connect promocja lidl

Na początku tego roku przedstawiciele sieci sklepów Lidl zaskoczyli nas dwoma nowinkami. Pierwszą z nich było zupełne zniknięcie ze sklepu internetowego droższego modelu Monsieur Cuisine Smart, który do tej pory wiódł prym w sprzedaży. Drugą okazała się akcja promocyjna, która ma za zadanie zachęcić do kupna tańszego robota Monsieur Cuisine Connect. Jakie były jej zasady?

Promocja na Monsieur Cuisine Connect

W styczniu tego roku na stronie internetowej sklepu Lidl pojawił się baner informujący o zupełnie nowym typie promocji. Otóż przedstawiciele sieci zdecydowali się wprowadzić kupon rabatowy w wysokości 200 zł na kolejne zakupy w chwili, gdy konsument kupił robota Monsieur Cuisine Connect poprzez sklep internetowy. Kupon miał być ważny do 28 lutego i obowiązywał na cały asortyment sklepu online, jednak jego uaktywnienie było możliwe dopiero w chwili, gdy wartość zakupów wynosiła co najmniej 220 zł. Czas mijał, a promocja dalej była aktywna i dopiero niedawno przedstawiciele sieci sklepów Lidl zdecydowali się poinformować o dacie jej zakończenia.

promocja lidlomix monseur cuisine connect

Monsieur Cuisine Connect

Monsieur Cuisine Connect to tańszy z dwóch popularnych modeli, które w 2022 roku były dostępne do kupienia w sieci Lidl. Generalnie nie różni się zbytnio od urządzenia Monsieur Cuisine Smart, poza tym, że nie posiada modułu Wi-Fi, który umożliwia połączenie smartfona z robotem. Warto jednak zauważyć, że wpływało to jednak znacząco na cenę sprzętu, która w przypadku modelu Connect wynosi 1899 zł, a modelu Smart 2499 zł.

Monsieur Cuisine Connect lidlomix

Parametry techniczne:

  • maks. pobór mocy: 1100 W: 1050 W (funkcja gotowania), 800 W (mieszanie)
  • napięcie: 220-240 V, 50/60 Hz
  • prędkość obrotowa: ok. 120–5200 obr./min.
  • pojemność misy: ok. 4,5 l
  • pojemność użytkowa misy: ok. 3 l
  • waga: ok. 5 kg (podział na 5 g)
  • długość przewodu zasilającego: ok. 110 cm

Cena: 1 899 zł przejdź do sklepu online

Czy zamiast Connect mogę kupić inny model?

Niestety, nie. Akcja promocyjna obejmuje wyłącznie model Monsieur Cuisine Connect. Ponadto robot wielofunkcyjny Monsieur Cuisine Smart został wycofany na początku tego roku ze sprzedaży.

Co mogę kupić za 200 zł?

Bon rabatowy o wartości 200 zł można wykorzystać podczas zakupów online i nie ma znaczenia czy kupisz produkty spożywcze czy artykuły przemysłowe. Jedyne ograniczenie jest takie, że minimalna kwota zakupów musi wynosić 220 zł, by bon rabatowy mógł zostać uaktywniony.

Śpiesz się, żeby skorzystać z promocji

Tak jak wspominaliśmy, dopiero kilka dni temu przedstawiciele sieci sklepów Lidl postanowili podać datę zakończenia akcji promocyjnej. Według informacji umieszczonych na banerze ma ona trwać do 12 lutego tego roku. Oznacza to, że został niecały tydzień, by zgarnąć bon na 200 zł i zaoszczędzić pieniądze na zakupach online.

Aktualizacja 10.02.2023 r.

To ostatnie dwa dni promocji. Jeszcze jutro i pojutrze przy zakupie robota Monsieur Cuisine Connect otrzymasz bon rabatowy o wartości 200 zł. Przypominamy, że akcja promocyjna trwa tylko na stronie internetowej Lidl. Oznacza to, że jeżeli kupisz urządzenie w sklepie stacjonarnym, to żadnego bonu rabatowego nie otrzymasz.

Aktualizacja 13.02.2023 r.

Niestety, akcja promocyjna związana z robotem Monsieur Cuisine Connect dobiegła już końca. Szczęściarze, którzy zdążyli z zakupem do 12 lutego, mogą wykorzystać kupon rabatowy do 28 lutego na stronie internetowej Lidl. Po tym czasie rabat niestety przepadnie. Warto pamiętać, że by była możliwa aktywacja bonu, należy mieć koszyk zapełniony produktami o łącznej wartości co najmniej 220 zł.

One reply on “To ostatni dzwonek, żeby kupić Monsieur Cuisine i skorzystać z tajemniczej promocji”

Comments are closed.