Do oferty sklepu internetowego Biedronka Home trafiła wiertarko-wkrętarka w dobrej cenie. Czy warto ją kupić?

Wiertarko-wkrętarka 20 V niteo biedronka
Fot. Karolina Grabowska/Pexels

Wiertarko-wkrętarka to urządzenie, które jest podstawowym wyposażeniem każdego majsterkowicza. Za jego pomocą nie tylko wkręcimy niejeden gwint, ale także go wykręcimy. Nie ma co ukrywać – dosłownie każdy powinien mieć to elektronarzędzie w domu – w końcu nigdy nie wiadomo, kiedy może się przydać. Jednym z najlepszych przykładów jest sytuacja, w której kupujemy meble do montażu domowego. Wtedy zamiast korzystać z ręcznych śrubokrętów, warto sięgnąć po wiertarko-wkrętarkę, a prace pójdą zdecydowanie szybciej.

Wiertarko-wkrętarka jaką znajdziemy w Biedronce

Do oferty sklepu internetowego Biedronka Home trafiła wiertarko-wkrętarka marki Niteo. Jaką charakteryzuje się specyfikacją?

Wiertarko-wkrętarka 20 V MAX

Wiertarko-wkrętarka 20V MAX
 • Dioda LED oświetlająca miejsce pracy
 • Blokada wrzeciona ułatwia i przyspiesza wymianę końcówek
 • Wiertarka posiada antypoślizgowa rękojeść
 • Akumulator litowo-jonowy kompatybilny z narzędziami z serii 20 V Max System
 • Napięcie 12 V
 • Akumulator jest kompatybilny z innymi narzędziami z serii 20 V Max System NITEO

Cena: 199 zł 174 zł przejdź do sklepu

Gdzie je kupię?

Wiertarko-wkrętarkę marki Niteo będzie można kupić w sklepie online sieci Biedronka Home. Nie ma co zwlekać. Wymieniony model jeszcze niedawno było dostępny stacjonarnie, więc jeżeli wtedy nie zdążyłeś go kupić to teraz masz szansę zrobić to online.

Aktualizacja 16.11.2022 r.

Dziś ostatni dzień, by móc kupić wiertarko-wkrętarkę marki Niteo w sklepach stacjonarnych Biedronka. Od jutra do sklepów trafią kolejne urządzenia warsztatowe. Jednym z nich jest klucz dynamometryczny z nasadkami. Kupisz go w sklepach stacjonarnych Biedronka do 30 listopada.

Klucz dynamometryczny z nasadkami

Klucz dynamometryczny z nasadkami
 • regulowany moment obrotowy: 28–210 Nm
 • uniwersalny trzpień do nasadek ?”
 • w zestawie nasadki (17 mm, 19 mm i 21 mm) oraz walizka do przechowywania

Cena: 99 zł przejdź do sklepów

Aktualizacja 24.11.2022 r.

Do oferty sklepu Biedronka Home trafiła akumulatorowa wiertarko-wkrętarka w cenie promocyjnej. Tym razem przedstawiciele sieci sklepów postanowili obniżyć cenę z 199 zł na 139 zł. Obniżka wynosi więc aż 60 zł!

akumulatorowa wiertarko-wkrętarka

Cena promocyjna obowiązuje w dniach od 23 listopada do 29 listopada na stronie internetowej Biedronka Home. Przejdź do tej konkretnej oferty klikając w link tutaj.

Aktualizacja 25.11.2022 r.

Na stronie internetowej sklepu Biedronka Home znajduje się także druga akumulatorowa wiertarko-wkrętarka o napięciu wynoszącym 12 V. Kosztuje ona 10 zł mniej niż model przedstawiony powyżej. Jaką ma specyfikację?

wiertarko-wkrętarka akumulatorowa biedronka home
 • Dioda LED oświetlająca miejsce pracy
 • Blokada wrzeciona ułatwia i przyspiesza wymianę końcówek
 • Wiertarka posiada antypoślizgowa rękojeść
 • Akumulator litowo-jonowy kompatybilny z narzędziami z serii 20 V Max System
 • Napięcie 12V

Cena: 169 zł 129 zł przejdź do sklepu

Aktualizacja 22.12.2022 r.

Dziś w sklepie internetowym Biedronka Home rozpoczęła się akcja promocyjna obniżająca cenę elektronarzędzi, w tym wiertarko-wkrętarki o mocy 20 V. Promocja trwa do 31 grudnia, czyli do końca tego roku. W tym samym czasie trwa także promocja na akumulatorową wiertarko-wkrętarkę o mocy 12 V, którą możemy kupić za 135 zł, tutaj.

Aktualizacja 10.01.2022 r.

Aktualnie na stronie internetowej sklepu Biedronka Home trwa promocja, podczas której możesz kupić dwa urządzenia marki Niteo, a drugi z nich zgarnąć taniej o 30%. Akcja promocyjna trwa od dziewiątego stycznia do piętnastego stycznia lub do wyczerpania zapasów.

Tania wiertarko-wkrętarka w Biedronce - model za mniej niż dwie stówki

Aktualizacja 12.01.2022 r.

Przypominamy, że akcja promocyjna obniżająca cenę urządzeń marki Niteo trwa tylko do piętnastego stycznia, czyli do niedzieli – i ani dnia dłużej. W związku z tym jest to świetna okazja, żeby doposażyć swój warsztat w brakujące urządzenia.