poniedziałek, 20 maja

Nie często opisujemy gadżety, które związane są z samochodami. Rok temu opisywaliśmy pomysłowy uchwyt na roweru do samochodu o nazwie Trunkmonkey. Nie należy zapominać także o Navdy czyli urządzeniu, które rzutuje ekran smartfona na szybę. Jednak co powiecie na dotykową kierownicę, która steruje smartfonem?

Radiomize jest pierwszą ochroną na kierownice, która dodaje niewielki touchpad. To dzięki niemu nasz samochód stanie się smart. Instalacja na obręczy kierownicy zajmuje tylko 20 sekund, po dodatkowych pięciu Radiomize gotowe jest do działania. Urządzenie obsługuje zarówno urządzenia oparte na Androidzie oraz iOS.

Radiomize potrafi wszystko to, co zazwyczaj wykonujemy dotykając ekran. Możemy przewijać listę, odtwarzać\zatrzymywać piosenki, odbierać połączenia przychodzące (lub je odrzucać) czy pogłośnić \ ściszyć muzykę. Dzięki Radiomize możemy skupić się na drodze i pewnie trzymać kierownicę.

Na dwadzieścia dwa dni przed końcem kampanii na Indiegogo projekt ten zgromadził 55 781 $ z zakładanego celu 50 000$. Tym samym już w lutym 2017 gotowe wersje Radiomize trafią do klientów w cenie 143,55 $.

[iframe src=”https://player.vimeo.com/video/153888428″ width=”600″ height=”480″ frameborder=”0″ webkitallowfullscreen mozallowfullscreen allowfullscreen></iframe]