Nie udało ci się załapać na poprzedni rabat na Monsieur Cuisine z Lidla? Właśnie trwa nowa promocja!

Żal ci, bo poprzedni rabat na Monsieur Cuisine Smart przeszedł ci koło nosa? Nie martw się, Lidl znów wrzucił promocję na ten popularny sprzęt. Tym razem jest taniej o 300 zł.

Monsieur Cuisine, mimo, że jest tańszy od słynnego konkurenta marki Vorwerk, kosztuje niemało. Nic więc dziwnego, że osoby planujące zakup tego funkcjonalnego robota wypatrują promocji na Monsieur Cuisine. Ostatnia akcja rabatowa umożliwiła zakup popularnego multicookera aż 500 zł taniej. Tym razem rabat nie jest aż tak atrakcyjny, jednak cena i tak jest znacznie bardziej przyjazna niż standardowo.

Rabat na Monsieur Cuisine

Tym razem Monsieur Cuisine Smart kupisz z rabatem wynoszącym 300 zł, czyli 12%. To mało? Przypomnę, że niedawna promocja, która obniżyła jego cenę o aż 500 zł, zdarzyła się po raz pierwszy. Teraz Lidl proponuje, że najnowszy model wielofunkcyjnego multicookera możesz mieć za 2199 zł. Jeśli więc nie udało ci się załapać na poprzedni rabat, może teraz się skusisz?

Wielofunkcyjny robot kuchenny z Wi-Fi Monsieur Cuisine Smart, 1200 W marki Silvercrest

Dla porównania, starszy model – Monsieur Cuisine Connect – w standardowej cenie kosztuje 1899 zł. Bez promocji różnica jest więc znaczna, jednak z rabatem rodzi się dylemat, czy nie warto przypadkiem jednak dopłacić do modelu Smart. A czym się różnią? Szczegółowo opisałam to w tym artykule.

Promocja na Monsieur Cuisine Smart trwa od poniedziałku, 26 czerwca do niedzieli, 2 lipca 2023 roku. I, co ważne, tym razem nie musisz polować na swój egzemplarz w sklepie stacjonarnym. Rabat obowiązuje bowiem w sklepie internetowym Lidla. Czy zatem trzeba się spieszyć? Bywały w historii Lidla momenty, w których zapasy słynnego robota po prostu się wyczerpywały. Szczególnie w czasie, gdy dostępna jest taka promocja, problemy z dostępnością mogą się, moim zdaniem, pojawić.

lidl baner

Czy wiesz, że Monsieur Cuisine Smart możesz rozbudować o dodatkowe gadżety? Dokupić możesz np. szatkownicę, ale i inne przydatne podczas gotowania akcesoria.