Żal ci, bo poprzedni rabat na Monsieur Cuisine Smart przeszedł ci koło nosa? Nie martw się, Lidl znów wrzucił promocję na ten popularny sprzęt. Tym razem jest taniej o 300 zł.

Monsieur Cuisine, mimo, że jest tańszy od słynnego konkurenta marki Vorwerk, kosztuje niemało. Nic więc dziwnego, że osoby planujące zakup tego funkcjonalnego robota wypatrują promocji na Monsieur Cuisine. Ostatnia akcja rabatowa umożliwiła zakup popularnego multicookera aż 500 zł taniej. Tym razem rabat nie jest aż tak atrakcyjny, jednak cena i tak jest znacznie bardziej przyjazna niż standardowo.

Rabat na Monsieur Cuisine

Tym razem Monsieur Cuisine Smart kupisz z rabatem wynoszącym 300 zł, czyli 12%. To mało? Przypomnę, że niedawna promocja, która obniżyła jego cenę o aż 500 zł, zdarzyła się po raz pierwszy. Teraz Lidl proponuje, że najnowszy model wielofunkcyjnego multicookera możesz mieć za 2199 zł. Jeśli więc nie udało ci się załapać na poprzedni rabat, może teraz się skusisz?

Dla porównania, starszy model – Monsieur Cuisine Connect – w standardowej cenie kosztuje 1899 zł. Bez promocji różnica jest więc znaczna, jednak z rabatem rodzi się dylemat, czy nie warto przypadkiem jednak dopłacić do modelu Smart. A czym się różnią? Szczegółowo opisałam to w tym artykule.

Promocja na Monsieur Cuisine Smart trwa od poniedziałku, 26 czerwca do niedzieli, 2 lipca 2023 roku. I, co ważne, tym razem nie musisz polować na swój egzemplarz w sklepie stacjonarnym. Rabat obowiązuje bowiem w sklepie internetowym Lidla. Czy zatem trzeba się spieszyć? Bywały w historii Lidla momenty, w których zapasy słynnego robota po prostu się wyczerpywały. Szczególnie w czasie, gdy dostępna jest taka promocja, problemy z dostępnością mogą się, moim zdaniem, pojawić.

Czy wiesz, że Monsieur Cuisine Smart możesz rozbudować o dodatkowe gadżety? Dokupić możesz np. szatkownicę, ale i inne przydatne podczas gotowania akcesoria.

Jestem dziennikarką, specjalizującą się w zagadnieniu nowych mediów. W Think-About zajmuję się przede wszystkim tematyką AGD, którą poznałam już od podszewki. Największą przyjemność sprawia mi odkrywanie innowacyjnych rozwiązań i technologii. Zachwyca mnie dobry design, który uważam za równie ważny, jak funkcjonalność sprzętów. Potrafię docenić stosowane w sprzętach domowych sprytne rozwiązania. Satysfakcję czerpię też z wyszukiwania perełek cenowych – gdy tylko jakąś znajdę, od razu biegnę podzielić się nią z czytelnikami. Mam oko do produktów, które szybko stają się prawdziwymi bestsellerami. Wierzę, że na każdy temat można napisać coś ciekawego. Dbam jednak, by artykuły były nie tylko wysokiej jakości merytorycznej, ale również – by były przejrzyste i przyjemne dla oka. Doskonale czuję się pisząc artykuły, jednak prawdziwa frajda to, oczywiście, recenzowanie testowanych osobiście urządzeń. Niestety, często przywiązuję się do nich tak bardzo, że nie umiem z czymś rozstać i prędko biegnę po swój własny egzemplarz. Ukończyłam studia na Uniwersytecie Papieskim Jana Pawła II w Krakowie. Zdecydowałam się na specjalizację koncentrującą się na tematyce nowych mediów. Dotychczasowe doświadczenie zawodowe zbierałam w redakcjach portali internetowych. Zajmuję się między innymi tematyką prawa, finansów i nieruchomości. Czytelnicy mogą też kojarzyć mnie np. z redakcji PCWorld, w której do niedawna odpowiadałam za tematykę ofert i AGD. Jestem współtwórczynią książki „Digital 5.0: wywiady o mediach cyfrowych i technologii”. Swoje pierwsze zawodowe kroki stawiałam w akademickim magazynie, pisząc felietony. Mieszkam w Krakowie, choć pochodzę z Krynicy. Prywatnie jestem żoną, mamą i opiekunką dwóch adoptowanych kotów. Pasjonuje mnie polityka i obserwacja ludzkich zachowań społecznych. Relaksuję się, tworząc rękodzieło – uwielbiam tworzyć piękne rzeczy, które jednocześnie są funkcjonalne i nie służą tylko do podziwiania. Choć jestem domatorką, z przyjemności uciekam od codzienności pod namiot, odpoczynku szukając w lesie. Z wytęsknieniem upatruję chwili, gdy na stałe ucieknę na wieś i zamieszkam pod własnym lasem.