Ekspres Krups zaparzy kawę o jakiej inni mogą tylko pomarzyć. Teraz jest do wzięcia w promocyjnej cenie.

Automatyczny ekspres do kawy podbija nasze serca. Dzięki takim urządzeniom mamy możliwość degustowania idealnej małej czarnej każdego dnia. Urządzenia te wyposażone są także w dyszę parową, dzięki której z łatwością przygotujesz cappuccino lub latte macchiato. Dysza ta podaje także gorącą wodę, więc szybko zaparzysz ulubioną herbatę. Dodatkowo producent ekspresu, który wyszukałam, mocno postawił na ekologię. Obudowa frontu jest stylizowana tak, że wygląda jak naturalny kamień. Jednak najważniejsze jest to, że w ponad 60 % wykonany jest z materiałów pochodzących z recyklingu. Ponadto w 90% nadaje się do ponownego przetworzenia.

Właśnie takiego urządzenia szukasz? Obecnie ekspres Krups Evidence Eco Design EA897A można kupić w promocyjnej cenie w sklepie Media Expert za 1999,99 zł, czyli taniej o 200 zł od ceny regularnej. Na stronie sklepu nie podano do kiedy trwa ta promocja.

Poszukujesz ekspresu do kawy, ale Twój budżet nie przekracza 1500 zł? Takie oto modele wybraliśmy nie przekraczając wyznaczonego progu cenowego.

Ekspres Krups Evidence Eco Design EA897A

Automatyczny ekspres Krups wyposażony jest w stalowy młynek stożkowy, w którym istnieje możliwość doboru stopnia zmielenia. Dzięki temu możesz poczuć unoszący się w powietrzu aromat mielonych ziaren jeszcze przed pierwszym łykiem kawy. Na dotykowym panelu można wybrać przycisk One Touch Cappuccino albo jedną z ośmiu gotowych receptur wprowadzonych do pamięci urządzenia. Zwiększa to łatwość obsługi ekspresu. Warto wiedzieć, że za jednym razem można przygotować równocześnie dwie filiżanki nie tylko espresso, ale także specjałów mlecznych.

Zastosowana w urządzeniu technologia Krups Quattro Force czuwa nad każdym etapem przygotowywania naparu, wydobywając z ziaren pełnię smaku i aromatu. Dodatkowo można wprowadzać własne regulacje dotyczące mocy, temperatury czy ilości zaparzanej kawy, tak by kawa smakowała idealnie. Regulacja wysokości wylewki umożliwia przygotowanie kawy w wysokim kubku (15 cm).

Front Krups Evidence Eco Design EA897A imituje kamień, co nadaje mu bardziej naturalny wygląd. Jednak to na co zwraca uwagę producent to ekologia. Tak więc ekspres Krups można naprawić i dalej użytkować. Na całym świecie znajduje się około 6500 punktów naprawy, gdzie można serwisować sprzęt przez okres 15 lat od zakupu. Samo urządzenie wykonane jest w ponad 62% z materiałów pochodzących z recyklingu, natomiast 90% elementów ekspresu nadaje się do ponownego przetworzenia. Ponadto model Krups zapakowany jest w karton, który w 100% podlega biodegradacji.

W zestawie: Igła do czyszczenia dyszy, Rurka do spieniania mleka, Szczoteczka, Tabletki do czyszczenia, Instrukcja obsługi w języku polskim oraz Karta gwarancyjna.

Specyfikacja techniczna

  • Funkcje: Spienianie mleka, Regulacja mocy kawy, Regulacja ilości zaparzanej kawy, Funkcja Moja Kawa, Parzenie 2 kaw mlecznych jednocześnie, Regulacja temperatury kawy, One Touch Cappuccino, Automatyczny program czyszczenia i odkamieniania, Program czyszczenia systemu mlecznego, Automatyczne wyłączanie
  • Pojemność zbiornika na kawę: 230 g
  • Pojemność zbiornika na wodę: 2,3 l
  • Liczba napojów: 8 (Americano, Cappuccino, Espresso, Gorąca woda, Latte, Latte Macchiato, Long Coffee, Ristretto)
  • Wymiary: 37,2 x 24 x 36,3
  • Gwarancja: 24 miesiące

Interesuje Cię temat ekologii i tego, by urządzenia, które masz w swoim domu, były eko? Sprawdź, co pisaliśmy w tym artykule: Bioplastik – kupuj tworzywa, jakby jutra miało nie być.

Nazywam się Bożena Wieczorkowska. Swoją pracę w redakcji Think - About zaczęłam kilka miesięcy temu. Zajmuję się tworzeniem tekstów, które przybliżają czytelnikom najlepsze oferty dotyczące głównie małego AGD. Moją rolą jest także sprawdzanie ofert w sklepie Lidl i wyszukiwanie ciekawych perełek, które mogą Państwa zainteresować. Napisałam recenzję o oczyszczaczu powietrza Dyson, którą możecie Państwo znaleźć pod tytułem „Wreszcie wiem, co to znaczy oddychać świeżym powietrzem". Ty też różnicę wyczujesz własnym nosem”. Pisałam też wiele dłuższych i krótszych tekstów o oczyszczaczach i filtrach powietrza. Ciekawy był też dla mnie temat wygodnego spania, czyli jaki materac wybrać, by się dobrze wyspać. Mogę powiedzieć, że zmierzyłam się z bykiem za rogi, bo maszyna do szycia od zawsze stała w moim domu, ale była mi zupełnie obca. Zmieniło się to jednak od czasu, kiedy pisałam ranking o tych urządzeniach. Opiekuję się także ogrodem, a więc szeroko pojętą pielęgnacją trawnika i zieleni. Do tej pory pracowałam przez wiele lat w szpitalu jako fizjoterapeutka. Praca dawała mi bardzo dużo satysfakcji i spełnienia zawodowego. Przyszedł jednak czas, kiedy podjęłam decyzję o zmianie pracy. Jeszcze przed podjęciem współpracy z redakcją Think – About pisałam teksty o misiach, dla pasjonata, który nazbierał ich wiele tysięcy. Właśnie w ten sposób rozpoczęła się moja przygoda z piórem, a właściwie przyjaźń z klawiaturą. Dziś, z przyjemnością siadam do kolejnych tekstów, bo bardzo polubiłam to, co obecnie robię. Moją wielką pasją są wycieczki i poznawanie pięknych zakątków w Polsce. Bardzo lubię wędrówki po górach, bo wtedy mam okazję podziwiać piękno natury. Rower to moja pasja od kiedy pamiętam. Przejechałam na moich dwóch kółkach wiele tysięcy kilometrów. Bardzo lubię czytać książki. Pochłaniają mnie zwłaszcza te ze świata fantasy, ale chętnie wyciągam dłoń zarówno po kryminał jak i literaturę piękną. Jestem wielką fanką muzyki, która towarzyszy mi przez cały dzień, ale doceniam także ciszę i tak zwany święty spokój.