Myjka ciśnieniowa umożliwia usuwanie zanieczyszczeń z wielu powierzchni skracając nasz czas przeznaczony na wykonanie danej czynności. Karcher oferuje szeroki wybór tych urządzeń.

Myjka ciśnieniowa to urządzenie, z pomocą którego łatwiej utrzymasz w czystości wiele sprzętów ogrodowych, taras, elewację domu, ogrodzenie czy kostkę brukową. Myjka tłoczy wodę przez wąż wysokociśnieniowy. Wypływająca pod wysokim ciśnieniem woda z łatwością usuwa zalegający brud, kurz, mech czy pleśń. Taki sposób mycia przyspiesza znacznie czas wykonywanej pracy, przy stosunkowo niewielkim zużyciu wody, a nam zaoszczędza ręcznego szorowania.

Poszukujesz właśnie takiego sprzętu do swojego gospodarstwa? Aktualnie myjka ciśnieniowa Karcher K4 Premium Power Control Home 1.324-133.0 jest do kupienia taniej o ponad 100 zł w promocyjnej cenie w sklepie Media Expert za 1385,02 zł.

Zastanawiasz się jaki model urządzenia wybrać? Sprawdź ranking popularnych modeli myjek ciśnieniowych – Makita, STIHL, Karcher i inne.

Myjka ciśnieniowa Karcher K4 Premium Power Control Home 1.324-133.0

Myjka ciśnieniowa Karcher 1.324-133.0 przeznaczona jest do użytku domowego i ma moc 130 bar. Tłoczy ona wodę o temperaturze nie przekraczającej 40oC z wydajnością 420 l/h. Takie parametry wystarczą, by umyć na przykład elewację lub kostkę brukową wokół domu. Dobrze sprawdzi się także do utrzymania w czystości tarasu czy mebli ogrodowych.

Myjka Karcher posiada koła, które umożliwiają łatwe jej przesuwanie. Na obudowie zamontowany jest nawijak, który ułatwia przechowywanie węża wysokociśnieniowego. Dodatkowo na wyposażeniu myjki jest elastyczna siatka umożliwiająca wygodne przechowywanie akcesoriów. Ponadto końcówki, które znalazły się w zestawie, umożliwiają czyszczenie różnych powierzchni. Komfort pracy zwiększa także teleskopowy uchwyt.

System Plug 'n’ Clean ułatwia podawanie środka myjącego bezpośrednio do myjki ciśnieniowej Karcher. Aby przygotować urządzenie do pracy wystarczy za pomocą szybkozłącza Quick Connect podłączyć urządzenie do wody.

W zestawie otrzymujesz: dyszę rotacyjną, elastyczną siatkę na wyposażenie dodatkowe, lancę Vario Power, pistolet wysokociśnieniowy G 160 Q Pistolet Power Control, środek do czyszczenia kamienia 1l, T-Racer T 5, wąż wysokociśnieniowy 8 m oraz złączkę 3/4″.

Specyfikacja techniczna

  • Długość węża: 8 m
  • Ciśnienie maksymalne: 130 bar
  • Wydajność tłoczenia: 420 l/h
  • Temperatura maksymalna doprowadzanej wody: 40oC
  • Wymiary: 41,4 x 30,6 x 58,8 cm
  • Waga: 12 kg
  • Gwarancja: 24 miesiące

Myjki ciśnieniowe: czy warto dopłacić 100 złotych za dodatkowe ciśnienie? OBI kontra Media Expert

Nazywam się Bożena Wieczorkowska. Swoją pracę w redakcji Think - About zaczęłam kilka miesięcy temu. Zajmuję się tworzeniem tekstów, które przybliżają czytelnikom najlepsze oferty dotyczące głównie małego AGD. Moją rolą jest także sprawdzanie ofert w sklepie Lidl i wyszukiwanie ciekawych perełek, które mogą Państwa zainteresować. Napisałam recenzję o oczyszczaczu powietrza Dyson, którą możecie Państwo znaleźć pod tytułem „Wreszcie wiem, co to znaczy oddychać świeżym powietrzem". Ty też różnicę wyczujesz własnym nosem”. Pisałam też wiele dłuższych i krótszych tekstów o oczyszczaczach i filtrach powietrza. Ciekawy był też dla mnie temat wygodnego spania, czyli jaki materac wybrać, by się dobrze wyspać. Mogę powiedzieć, że zmierzyłam się z bykiem za rogi, bo maszyna do szycia od zawsze stała w moim domu, ale była mi zupełnie obca. Zmieniło się to jednak od czasu, kiedy pisałam ranking o tych urządzeniach. Opiekuję się także ogrodem, a więc szeroko pojętą pielęgnacją trawnika i zieleni. Do tej pory pracowałam przez wiele lat w szpitalu jako fizjoterapeutka. Praca dawała mi bardzo dużo satysfakcji i spełnienia zawodowego. Przyszedł jednak czas, kiedy podjęłam decyzję o zmianie pracy. Jeszcze przed podjęciem współpracy z redakcją Think – About pisałam teksty o misiach, dla pasjonata, który nazbierał ich wiele tysięcy. Właśnie w ten sposób rozpoczęła się moja przygoda z piórem, a właściwie przyjaźń z klawiaturą. Dziś, z przyjemnością siadam do kolejnych tekstów, bo bardzo polubiłam to, co obecnie robię. Moją wielką pasją są wycieczki i poznawanie pięknych zakątków w Polsce. Bardzo lubię wędrówki po górach, bo wtedy mam okazję podziwiać piękno natury. Rower to moja pasja od kiedy pamiętam. Przejechałam na moich dwóch kółkach wiele tysięcy kilometrów. Bardzo lubię czytać książki. Pochłaniają mnie zwłaszcza te ze świata fantasy, ale chętnie wyciągam dłoń zarówno po kryminał jak i literaturę piękną. Jestem wielką fanką muzyki, która towarzyszy mi przez cały dzień, ale doceniam także ciszę i tak zwany święty spokój.