Myjka ciśnieniowa Karcher w promocyjnej cenie

Myjka ciśnieniowa umożliwia usuwanie zanieczyszczeń z wielu powierzchni skracając nasz czas przeznaczony na wykonanie danej czynności. Karcher oferuje szeroki wybór tych urządzeń.

Myjka ciśnieniowa to urządzenie, z pomocą którego łatwiej utrzymasz w czystości wiele sprzętów ogrodowych, taras, elewację domu, ogrodzenie czy kostkę brukową. Myjka tłoczy wodę przez wąż wysokociśnieniowy. Wypływająca pod wysokim ciśnieniem woda z łatwością usuwa zalegający brud, kurz, mech czy pleśń. Taki sposób mycia przyspiesza znacznie czas wykonywanej pracy, przy stosunkowo niewielkim zużyciu wody, a nam zaoszczędza ręcznego szorowania.

Poszukujesz właśnie takiego sprzętu do swojego gospodarstwa? Aktualnie myjka ciśnieniowa Karcher K4 Premium Power Control Home 1.324-133.0 jest do kupienia taniej o ponad 100 zł w promocyjnej cenie w sklepie Media Expert za 1385,02 zł.

Zastanawiasz się jaki model urządzenia wybrać? Sprawdź ranking popularnych modeli myjek ciśnieniowych – Makita, STIHL, Karcher i inne.

Myjka ciśnieniowa Karcher K4 Premium Power Control Home 1.324-133.0

Myjka ciśnieniowa Karcher K4 Premium Power Control Home 1.324-133.0

Myjka ciśnieniowa Karcher 1.324-133.0 przeznaczona jest do użytku domowego i ma moc 130 bar. Tłoczy ona wodę o temperaturze nie przekraczającej 40oC z wydajnością 420 l/h. Takie parametry wystarczą, by umyć na przykład elewację lub kostkę brukową wokół domu. Dobrze sprawdzi się także do utrzymania w czystości tarasu czy mebli ogrodowych.

Myjka Karcher posiada koła, które umożliwiają łatwe jej przesuwanie. Na obudowie zamontowany jest nawijak, który ułatwia przechowywanie węża wysokociśnieniowego. Dodatkowo na wyposażeniu myjki jest elastyczna siatka umożliwiająca wygodne przechowywanie akcesoriów. Ponadto końcówki, które znalazły się w zestawie, umożliwiają czyszczenie różnych powierzchni. Komfort pracy zwiększa także teleskopowy uchwyt.

System Plug 'n’ Clean ułatwia podawanie środka myjącego bezpośrednio do myjki ciśnieniowej Karcher. Aby przygotować urządzenie do pracy wystarczy za pomocą szybkozłącza Quick Connect podłączyć urządzenie do wody.

W zestawie otrzymujesz: dyszę rotacyjną, elastyczną siatkę na wyposażenie dodatkowe, lancę Vario Power, pistolet wysokociśnieniowy G 160 Q Pistolet Power Control, środek do czyszczenia kamienia 1l, T-Racer T 5, wąż wysokociśnieniowy 8 m oraz złączkę 3/4″.

Specyfikacja techniczna

  • Długość węża: 8 m
  • Ciśnienie maksymalne: 130 bar
  • Wydajność tłoczenia: 420 l/h
  • Temperatura maksymalna doprowadzanej wody: 40oC
  • Wymiary: 41,4 x 30,6 x 58,8 cm
  • Waga: 12 kg
  • Gwarancja: 24 miesiące

Myjki ciśnieniowe: czy warto dopłacić 100 złotych za dodatkowe ciśnienie? OBI kontra Media Expert