Jedziesz na wakacje do tego kraju? Kup sobie na pamiątkę Monsieur Cuisine, bo tam jest wyjątkowo tani

Monsieur Cuisine jako pamiątka z Hiszpanii? Czemu nie! Taniej nigdzie go nie upolujesz.

Marzy ci się Monsieur Cuisine, ale cena zwala z nóg? Aktualnie w polskim sklepie online trwa na niego promocja, a rabat jest dość atrakcyjny (jeśli potrzebujesz więcej informacji, w tym materiale zgromadziłam informacje o wszystkich dotychczasowych akcjach promocyjnych, związanych z Monsieur Cuisine).

Nadal za drogo? Jest i na to sposób! Jeśli ktoś z twoich bliskich (zapytaj też np. przyjaciół) wybiera się w przyszłym tygodniu do Hiszpanii, koniecznie wyślij ich do tamtejszego Lidla! Już tłumaczę, dlaczego.

Monsieur Cuisine – gdzie najtaniej?

Okazuje się, że już od 1 lipca w hiszpańskim Lidlu wystartuje promocja na słynnego robota z Lidla. Mowa oczywiście o Monsieur Cuisine Smart. Dla porównania przypomnę od razu, że w Polsce za ów model trzeba zapłacić 2499 zł w standardowej ofercie. Z kolei jeśli natrafimy na promocję, cena może sporo spaść (największy jak dotąd rabat na wariant Smart wyniósł niedawno 500 zł). Jednak nigdy dotąd nie spadła niżej niż 1999 zł. Oferta hiszpańskiego Lidla jest więc ciekawą opcją również dla konsumentów z Polski. Tam cena będzie bowiem znacznie niższa – i to pomimo tego, że płacić musielibyśmy w euro.

monsieur baner

Od najbliższej soboty, 1 lipca w hiszpańskim dyskoncie cena Monsieur Cuisine Smart spadnie o prawie 100 euro (dokładnie – 80 euro). Nam stówka wydaje się być niewielkim rabatem, jednak jeśli weźmiemy pod uwagę wyjściową cenę tego robota w Hiszpanii – 479,99 euro – okazuje się, że upust jest atrakcyjny. Od soboty Monsieur Cuisine Smart będzie można natomiast upolować za 399 euro.

Przeliczmy zatem te kwoty na złotówki. Aktualny kurs euro na 30 czerwca 2023 roku wynosi 4,44 zł. Po przemnożeniu, 399 euro daje nam więc dokładnie 1771,70 zł. No, kusząca oferta. Warto jednak wiedzieć, że w standardowej cenie, po przeliczeniu na złotówki, Monsieur Cuisine Smart w hiszpańskim Lidlu nadal jest tańszy, niż w Polsce – zapłacimy za niego bowiem 2131,33 zł. To mniej więcej tyle, ile aktualnie wynosi cena promocyjna tego robota.

Wniosek? Warto połączyć przyjemne z pożytecznym i po słynnego robota z dyskontu udać się do Hiszpanii. Przy okazji zakupów zwiedzić trochę zabytków, popływać w Morzu Śródziemnym, a na pamiątkę – przywieźć sobie Monsieur Cuisine Smart. A gdy już kupisz sobie wymarzonego multicookera, koniecznie dokup do niego te przydatne akcesoria.