Jesteś fanem kawy z przelewu, ale lubisz ją jeszcze bardziej, kiedy czujesz unoszący się w powietrzu aromat świeżo mielonych ziaren? Sprawdź tę atrakcyjną ofertę.

Ekspres przelewowy parzy kawę tak, że gorąca woda spływa grawitacyjnie przez świeżo zmielone ziarna. Dzięki temu, ze kontakt wody z kawą jest stosunkowo krótki, napar ma pełen smak i aromat, bez wyczuwalnych nut kwasowości lub goryczki. Atutem parzenia napoju do dzbanka jest fakt, że możemy jednocześnie ugościć wielu znajomych. Doskonale sprawdzi się także w miejscu pracy wśród grupy pracowników. Jesteś zainteresowany ekspresem przelewowym wyposażonym w młynek? Obecnie w sklepie Media Expert można kupić taniej o 100 zł ekspres Setti+ CM900X Smart. Niestety, na stronie sklepu nie podano do kiedy trwa ta promocja.

Zastanawiasz się jaki model ekspresu przelewowego wybrać? Zobacz, co pisaliśmy na ten temat w tym artykule.

Ekspres Setti+ CM900X Smart

Przelewowy ekspres Setti+ posiada wbudowany stalowy młynek żarnowy, w którym można regulować stopień zmielenia ziaren. Zmielona porcja kawy wprost z młynka przesypuje się bezpośrednio do wielorazowego filtra. Wystarczy włączyć urządzenie, by po chwili w pojemnym dzbanku (1,5 l) pojawił się klarowny napar. Istnieje możliwość regulowania ilości zaparzanej kawy, jej mocy oraz ilości użytej wody. Wbudowana płyta grzejna zachowuje przyjemną temperaturę napoju przez długi czas. Istnieje możliwość sterowania urządzeniem za pomocą aplikacji SETTI+, którą należy pobrać na telefon. Wbudowany timer umożliwia przygotowanie naparu według zaplanowanego przez nas czasu.

Specyfikacja techniczna

  • Funkcje: Regulacja mocy kawy, Regulacja ilości zaparzanej kawy, Wbudowany młynek, Wskaźnik poziomu wody, Automatyczne wyłączanie, Timer, Wi-Fi 4 (2.4 GHz), Wyświetlacz, Podtrzymywanie temperatury, Blokada kapania
  • Wymiary: 31,4 x 21,3 x 43 cm
  • Pojemność zbiornika na wodę: 1,5 l
  • Gwarancja: 24 miesiące

Cena: 799,99 zł Cena: 699,99 zł Przejdź do sklepu

Nazywam się Bożena Wieczorkowska. Swoją pracę w redakcji Think - About zaczęłam kilka miesięcy temu. Zajmuję się tworzeniem tekstów, które przybliżają czytelnikom najlepsze oferty dotyczące głównie małego AGD. Moją rolą jest także sprawdzanie ofert w sklepie Lidl i wyszukiwanie ciekawych perełek, które mogą Państwa zainteresować. Napisałam recenzję o oczyszczaczu powietrza Dyson, którą możecie Państwo znaleźć pod tytułem „Wreszcie wiem, co to znaczy oddychać świeżym powietrzem". Ty też różnicę wyczujesz własnym nosem”. Pisałam też wiele dłuższych i krótszych tekstów o oczyszczaczach i filtrach powietrza. Ciekawy był też dla mnie temat wygodnego spania, czyli jaki materac wybrać, by się dobrze wyspać. Mogę powiedzieć, że zmierzyłam się z bykiem za rogi, bo maszyna do szycia od zawsze stała w moim domu, ale była mi zupełnie obca. Zmieniło się to jednak od czasu, kiedy pisałam ranking o tych urządzeniach. Opiekuję się także ogrodem, a więc szeroko pojętą pielęgnacją trawnika i zieleni. Do tej pory pracowałam przez wiele lat w szpitalu jako fizjoterapeutka. Praca dawała mi bardzo dużo satysfakcji i spełnienia zawodowego. Przyszedł jednak czas, kiedy podjęłam decyzję o zmianie pracy. Jeszcze przed podjęciem współpracy z redakcją Think – About pisałam teksty o misiach, dla pasjonata, który nazbierał ich wiele tysięcy. Właśnie w ten sposób rozpoczęła się moja przygoda z piórem, a właściwie przyjaźń z klawiaturą. Dziś, z przyjemnością siadam do kolejnych tekstów, bo bardzo polubiłam to, co obecnie robię. Moją wielką pasją są wycieczki i poznawanie pięknych zakątków w Polsce. Bardzo lubię wędrówki po górach, bo wtedy mam okazję podziwiać piękno natury. Rower to moja pasja od kiedy pamiętam. Przejechałam na moich dwóch kółkach wiele tysięcy kilometrów. Bardzo lubię czytać książki. Pochłaniają mnie zwłaszcza te ze świata fantasy, ale chętnie wyciągam dłoń zarówno po kryminał jak i literaturę piękną. Jestem wielką fanką muzyki, która towarzyszy mi przez cały dzień, ale doceniam także ciszę i tak zwany święty spokój.