Powrót do szkoły! – Lidl rozdaje wyprawkę pół darmo. Jak?

Od czwartku w sieci sklepów Lidl trwa wyprzedaż artykułów szkolnych – w tym urządzeń elektronicznych. Co ciekawego można kupić taniej i w jaki sposób?

powrot do szkoły lidl promocja

Od czwartku 25 sierpnia w dyskontach sieci sklepów Lidl będzie można kupić niektóre artykuły ze zniżką. Wszystko za sprawą wielkiej wyprzedaży artykułów szkolnych, która obniża cenę produktów z kategorii takich jak: artykuły szkolne, piśmiennicze i plecaki. Jest to więc super okazja, by zakupić przedmioty w dużo niższej cenie niż regularnie.

Ponadto od czwartku 8 września do środy 14 września trwa promocja o nazwie „To już ostatni dzwonek”, która daje rabat 50% przy zakupie minimalnie 2 produktów z kategorii artykuły szkolne, piśmiennicze i plecaki na każdy z nich. Klient w ramach jednej transakcji może zakupić maksymalnie 24 sztuki produktów. Pełną listę artykułów objętych promocją znajdziesz na stronie Lidla.

Jak wziąć udział w promocji?

Tylko w sklepach stacjonarnych przy zakupie czterech produktów z kategorii: artykuły szkolne, piśmiennicze i plecaki przy kasie naliczany jest rabat -50% każdy z nich. Warto tutaj zauważyć, że jesteśmy ograniczeni pod względem ilości kupionych produktów – tylko 24 sztuki produktów jednego dnia na kartę Moja Biedronka. Przedstawiciele sieci Lidl podają, że rabat nalicza się na każdy przedmiot z kategorii objętej promocją. Dostępność wzorów i kolorów jest ograniczona. Akcją objęte są wszystkie sklepy stacjonarne Lidl na terenie Polski.

Warto zauważyć, że produkty zakupione w ramach wyprzedaży objęte są zasadami zwrotów artykułów przemysłowych wyłącznie w sytuacji, gdy ewentualny zwrot dotyczy wszystkich nabytych łącznie rzeczy. Oznacza to, że nie mamy możliwości zwrócić tylko jednej, gdy zakupimy ich kilka.

Powrót do szkoły! – co można kupić?

Przedstawiciele firmy Lidl udostępnili pełną listę produktów biorących udział w promocji. Wiele z nich to zeszyty, szkicowniki, kołozeszyty, podkładki na biurka, papier fotograficzny, karteczki samoprzylepne oraz artykuły piśmiennicze. Poza tym w ofercie znajdą się także urządzenia elektroniczne takie jak:

TRONIC Indukcyjna stacja ładowania Qi 10 W

tronic stacja indykcyjna lidl
  • w zestawie kabel USB-A 2.0 na USB-C
  • ładuje również przez cienkie etui
  • do wszystkich mobilnych urządzeń z obsługą Qi®
  • do ładowania w pionie lub w poziomie

Cena regularna w sklepie Lidl: 49,99 zł

UNITED OFFICE Laminator A4

laminator powrót do szkoły lidl
  • automatyczne wciąganie folii
  • pokrętło regulacji grubości folii
  • w zestawie: 30 folii do laminowania na gorąco: 10 x A4, 10 x A5, 10 na wizytówki
  • krótki czas nagrzewania: maks. 2 min
  • grubość laminowania na gorąco: 80-125 mikronów, na zimno: maks. 200 mikronów

Cena regularna w sklepie Lidl: 79,90 zł

Lidl wyprzedaż – co nie bierze udziału w promocji?

W ramach akcji nie wykluczono żadnych produktów. Oznacza to, że wszystkie aktualnie dostępne produkty z kategorii artykuły szkolne, piśmiennicze i plecaki biorą udział w promocji.

Powrót do szkoły! – jak sprawdzić promocyjna cenę?

Cenę wyprzedażową można sprawdzić na czytniku skanującym oraz na paragonie. Oznacza to, że obniżone wartości artykułów mogą nie być widoczne na półkach sklepowych. Ponadto przedstawiciele firmy Lidl podkreślają, że rabat za produkty naliczy się przy kasie.