Poszukujesz oczyszczacza powietrza, który zmieni Twoje życie na lepsze? Sprawdź ten

Jeżeli poszukujesz oczyszczacza, który skutecznie przefiltruje powietrze w Twoim mieszaniu i uwolni Cię od pyłów i alergenów, to znaleźliśmy taki sprzęt. Dodatkowo jest teraz w dobrej cenie.

oczyszczacz powietrza promocja Oczyszczacz powietrza Xiaomi MI 3C

Problem zanieczyszczeń powietrza jest nam coraz lepiej znany, w związku z czym coraz częściej pojawiają się w naszych domach oczyszczacze. Dzięki nim mamy szansę oddychać zdrowym powietrzem, wolnym od niebezpiecznych zanieczyszczeń, co ma bezpośredni wpływ na nasze zdrowie. Zadaniem oczyszczacza jest eliminowanie z powietrza zanieczyszczeń. Na przykład filtr wstępny usuwa sierść, czy większe drobinki kurzu. Filtr węglowy eliminuje zanieczyszczenia gazowe takie jak dym papierosowy, lotne związki organiczne oraz nieprzyjemne zapachy. HEPA rozprawia się z niebezpiecznymi dla naszego zdrowia pyłami zawieszonymi oraz różnego rodzaju patogenami. Tak więc te trzy filtry wzajemnie uzupełniają się, a nam dają szansę na zdrowe powietrze w mieszkaniu. Jeżeli poszukujesz takiego sprzętu to tylko do końca dnia – 27 marca 2023 r. oczyszczacz Xiaomi MI 3C może być Twój, taniej o 30 zł podając kod 30ZA300 przy zakupie w sklepie internetowym Neonet.

Ciekawi Cię świat oczyszczaczy powietrza i chcesz dowiedzieć się więcej informacji? Zachęcamy do lektury tego artykułu.

Oczyszczacz powietrza Xiaomi MI 3C

Oczyszczacz Xiaomi wyposażony jest w filtr wstępny, węglowy oraz HEPA. Praca tych trzech filtrów pozwala skutecznie oczyścić powietrze z zanieczyszczeń – według producenta aż w 99,97%. Urządzenie rozwiewa powietrze na boki oraz do góry. Dodatkowo czujniki laserowe wychwytują zmieniające się wartości zanieczyszczeń, dzięki czemu jeszcze szybciej i skuteczniej oczyszcza. Oczyszczaczem można sterować za pomocą aplikacji na telefon Mi Home/Xiaomi Home+ lub wydając polecenia głosowe.

Oczyszczacz powietrza Xiaomi MI 3C
  • Specyfikacja techniczna
  • Funkcje: Czujnik jakości powietrza, Laserowy czujnik cząstek, Wbudowany wyświetlacz, Wykrywanie zanieczyszczeń, Zdalne sterowanie przez aplikację, Urządzenie ma możliwość łączenia się z Wi-Fi
  • Maks. wielkość pomieszczenia: 40 m2
  • Poziom hałasu: 31-61 dB
  • Tryby pracy: tryb automatyczny, tryb nocny, ulubiony tryb
  • Wymiary: 52 x 24 x 24 cm
  • Okres gwarancji: 24 miesiące

Cena: 499,00 zł Przejdź do sklepu