Poszukujesz czegoś niezwykłego, co pozwoli rozwinąć nowe horyzonty?

Chcesz pokazać dziecku niezwykły świat roślin? Stacja wzrostu pozwoli zgłębić tę wiedzę.

Smartwares ISL-60025 Stacja Wzrostu z Pełnym Spektrum Światła z Cyklem Dzień i Noc

Stacja wzrostu roślin daje możliwość poznawania niezwykłego świata roślin przez dzieci oraz przez nas samych. Dzięki niej można obserwować jak rosną rośliny.

Smartwares ISL-60025 to swego rodzaju donica z oświetleniem. Lampa włącza się i wyłącza w cyklach, imitując dzień i noc – 16 godzin światło jest włączone, 8 godzin wyłączone. Taki rodzaj oświetlenia stymuluje rośliny i zapewnia im dobre warunki do wzrostu niezależnie od pory roku za oknem. Urządzenie może stać w pomieszczeniu bez dostępu do światła dziennego, bez szkody dla roślin.

Jest to doskonałe urządzenie dla wszystkich osób, które lubią używać dużo ziół w swojej kuchni. Wiadomo, że obrywamy po kilka gałązek, aby przygotować smaczną potrawę, a reszta ziół czeka na wykorzystanie kolejnego dnia. Dzięki stacji wzrostu Twoje zioła w aneksie kuchennym będą mieć stały dostęp do światła, a Ty będziesz móc się cieszyć nowymi pędami, a nie zwiędniętą roślinką. Po prostu będziesz mieć piękny i zdrowy ogródek ziołowy w kuchni.

Obecnie w sklepie internetowym Amazon można kupić w promocyjnej cenie stację wzrostu z pełnym spektrum światła.

Smartwares ISL-60025 Stacja Wzrostu z Pełnym Spektrum Światła z Cyklem Dzień i Noc

Stacja wzrostu posiada lampę z pełnym spektrum do stymulowania wzrostu roślin. Łącznie w stacji znajduje się 14 żarówek LED, które dają uniwersalną barwę światła. Urządzenie wymaga stałego podłączenia do źródła prądu. Emituje światło w cyklu dzień – noc, dzięki czemu zioła będą zdrowo rosły. Stacja jest niewielkich gabarytów i lekkie, więc zmieści się nawet w niewielkim mieszkaniu. Dodatkową zaletą jest fakt, że łatwo ją się myje i utrzymuje w czystości.

Smartwares ISL-60025 Stacja Wzrostu z Pełnym Spektrum Światła z Cyklem Dzień i Noc

Specyfikacja techniczna

  • Wymiary: 48 x 21,3 x 40 cm
  • Strumień świetlny: 900 lm

Cena: 227,06 zł Przejdź do sklepu