Poszukujesz oczyszczacza powietrza z funkcją nawilżania? Sprawdź ten. Działa szybko, skutecznie, a Ty możesz sterować nim za pomocą apki w telefonie.

oczyszczacz powietrza, nawilżacz
Fot. Bożena Wieczorkowska

Dbamy o swoje zdrowie, a wyjeżdżając na urlop zwracamy uwagę na to w jakich warunkach wypoczywamy. Chcemy, żeby było zdrowo i ekologicznie. Co jednak, gdybyśmy u siebie w domu zadbali o czyste powietrze? Zyskujemy bardzo dużo. Oczyszczacz z nawilżaczem Philips Seria 2000i AC2729/13 zadba o to, by powietrze w naszym mieszkaniu było pozbawione zanieczyszczeń oraz odpowiednio nawilżone. Szukasz takiego urządzenia? Jeszcze tylko do jutra, do czwartku 27 kwietnia 2023 r. trwa promocja. Aktualnie możesz kupić go taniej o 100 zł w sklepie Media Markt.

Szukasz oczyszczacza powietrza z funkcją nawilżania? Sprawdź naszą opinię o urządzeniu Dyson Purifier Humidify + Cool Formaldehyde PH04.

Oczyszczacz z nawilżaczem powietrza Philips Seria 2000i AC2729/13

Oczyszczacz Philips wyposażony jest w zestaw filtrów, które gwarantują czyste powietrze, jak podaje producent – pozbawione zanieczyszczeń aż w 99,97%. Powietrze najpierw przepływa przez filtr wstępny, potem kolejno przez węglowy i NanoProtect HEPA. Dodatkowo ich praca wsparta jest przez czujniki zapachów, gazu i kurzu. Dzięki temu urządzenie skutecznie i efektywnie oczyszcza. Philips Seria 2000i AC2729/13 to także nawilżacz, który automatycznie uruchamia się kiedy wychwyci niski poziom wilgotności w pomieszczeniu. Wówczas powietrze przepływa jeszcze przez Filtr NanoCloud, gdzie jest nawilżane. Urządzenie, aby efektywnie oczyszczało i nawilżało powinno stać na podłodze. Można jednoczasowo uruchomić tylko oczyszczacz, albo tryb 2w1 – z nawilżaniem.

Oczyszczacz z nawilżaczem powietrza Philips Seria 2000i AC2729/13

Specyfikacja techniczna

  • Funkcje: Nawilżacz, Dotykowy panel kontrolny, Wskaźnik jakości powietrza cyfrowy i kolorystyczny, Wskaźnik braku wody, Wskaźnik wyczyszczenia filtra, Wskaźnik wymiany filtra
  • Aplikacja na telefon: Air+
  • Poziom hałasu: 15 dB – 52 dB
  • Tryby pracy: Antyalergenowy, Auto, Manualny, Nocny, Oczyszczanie, Oczyszczanie-nawilżanie, Sen
  • Wydajność nawilżenia powietrza: 600 ml/h
  • Max powierzchnia pomieszczenia: 40 m2
  • Waga: 8 kg
  • Wymiary: 23 x 58 x 39,6 cm
  • Okres gwarancji: 24 miesiące

Cena: 2079,00 zł Cena: 1979,00 zł Przejdź do sklepu