Oczyszczacz to dobry pomysł, jeśli chcesz oddychać zdrowym powietrzem

Chcesz efektywnie oczyścić powietrze w swoim domu? Sprawdź, jaki model oczyszczacza wyszukaliśmy w atrakcyjnej cenie.

Oczyszczacz doskonale sprawdzi się w każdym domu. Posiada wbudowane filtry, co gwarantuje nam, że powietrze będzie zdrowe i czyste. Przefiltrowane powietrze pozbawione jest wszelkich zanieczyszczeń takich jak: bakterie, wirusy, roztocza kurzu domowego, alergeny i pleśnie. Pozbywamy się także niebezpiecznych pyłów zawieszonych (często oznaczonych jako LZO lub VOC). Pyły te są częścią składową smogu i dymów, wnikają wraz z powietrzem przez nasze płuca do organizmu i mogą być przyczyną wielu groźnych chorób.

Jeżeli szukasz takiego urządzenia to aktualnie w sklepie Media Expert możesz kupić oczyszczacz powietrza marki Samsung AX47R9080SS/EU taniej o ponad 700 zł. Niestety nie podano na stronie do kiedy trwa ta promocja.

Zastanawiasz się, czy Tobie jest potrzebny oczyszczacz? Sprawdź, co pisaliśmy o tym w tym artykule.

Oczyszczacz powietrza Samsung AX47R9080SS/EU

Oczyszczacz powietrza Samsung filtruje powietrze wielostopniowo. Najpierw przepływa ono przez filtr wstępny, następnie węglowy i HEPA. Dodatkowo w urządzeniu zamontowane są czujniki – smogowy, pyłu i zapachu. Po wykryciu większej ilości zanieczyszczeń aktywują oczyszczacz do szybszego trybu pracy. Taki zestaw filtrów – jak podaje producent – usuwa aż 99,99% zanieczyszczeń (pyłów, pyłków, pleśni, roztoczy kurzu domowego, wirusów, bakterii). Urządzenie przeznaczone jest do pomieszczeń o powierzchni 47 m2. Doskonale więc sprawdzi się na przykład w salonach połączonych z aneksem kuchennym.

Oczyszczacz powietrza Samsung AX47R9080SS/EU ma kształt sześcianu, co daje nam możliwość modułowego łączenia z kolejną jednostką. Jest to bardzo ciekawym i innowacyjnym rozwiązaniem, ponieważ zwiększa to jego możliwości. Może wówczas skutecznie oczyścić powietrze w pomieszczeniu o powierzchni 94 m2. Urządzeniem można sterować manualnie, dotykając przycisków na panelu lub za pomocą aplikacji SmartThings, którą można pobrać na smartfon. Mamy możliwość regulowania tam czasem pracy lub zmiany trybu oczyszczania. Aplikacja daje nam też możliwość sprawdzenia aktualnej jakości powietrza, choć informację taką podaje nam też kolorowy wskaźnik powietrza na obudowie (od błękitnej – bardzo dobrej, poprzez zieloną, żółtą, aż do czerwonej – wymagającej pracy oczyszczacza).

Oczyszczacz powietrza Samsung AX47R9080SS/EU

Specyfikacja techniczna

  • Funkcje: Filtracja powietrza, Wskaźnik zanieczyszczenia powietrza, Wskaźnik wymiany filtra, Czujnik laserowy pyłu, Czujnik smogowy, Czujnik zapachu, Sterowanie smartfonem, Zabezpieczenie przed dziećmi
  • Maksymalna powierzchnia pomieszczenia: 47 m2
  • Poziom hałasu: 18 dB
  • Tryb pracy: Auto, Tryb nocny
  • Wymiary: 38 x 43,7 x 36,6 cm
  • Gwarancja: 24 miesiące, Door To Door

Cena: 2799,00 zł Cena: 2007,18 zł Przejdź do sklepu

Poszukujesz nowinek technologicznych, które łączą w sobie innowacyjność i inteligentny smart home? Sprawdź, co pisaliśmy w tym tekście Nowa technologia i standardy w lodówce Samsung.