Oczyszczacz powietrza czyli MyTree Bonsai

Żyjemy w czasach, gdy powietrze zanieczyszczone jest szkodliwymi związkami. To z kolei może negatywnie odbić się na naszym zdrowiu, a nawet życiu. Jednak mamy rozwiązanie, a jest nim MyTree Bonsai.

bonsai_1

bonsai_2Urządzenie te oczyści powietrze w domu z np. szkodliwych alergenów, kurzu, dymu papierosów i innych substancji, które negatywnie wpływają na nasze zdrowie. Bonsai ponadto jest bardzo poręczny, więc bez problemu możemy go zabrać ze sobą.

bonsai_6

W odróżnieniu od innych tego typu urządzeń, Bonsai potrafi swoim zasięgiem oczyścić powietrze w pokoju o powierzchni 10 metrów kwadratowych. Dodatkowo Bonsai posiada także filtr, który możemy bez problemu umyć.

bonsai_3

Urządzenie te posiada wbudowany akumulator, który wystarczy na ciągłą pracę przez 18 godzin. W razie potrzeby możemy podładować Bonsai przez wejście USB . Atutem dla niektórych może być także wygląd, przypominający latający spodek kosmiczny.

bonsai_4

Niestety w chwili obecnej projekt ten na Kickstarterze wymaga olbrzymiego wsparcia przez użytkowników. Zebrano nieco ponad 14 000 dolarów kanadyjskich, podczas gdy do sfinalizowania MyTree Bonsai potrzeba aż 175 000 dolarów kanadyjskich (~527 583 złotych). Jeśli projekt ten się powiedzie pierwsze urządzenia trafią do klientów w listopadzie 2016 w cenie 189 $.

[iframe width=”600″ height=”480″ src=”https://www.kickstarter.com/projects/1396908543/mytree-bonsai-an-advanced-personal-air-purificatio/widget/video.html” frameborder=”0″ scrolling=”no”> </iframe]

bonsai_5