Szukacie oświetlenia na szafkę lub stół o minimalistycznym wyglądzie? Jeśli odpowiedź brzmi tak, to mamy coś dla was: Folding Lamp. Ta dość pomysłowa lampa wykonana z stali z pewnością wyróżnia się od zwykłych rozwiązań.

Ciekawa jest także sama historia jej powstania. Jej twórca czyli Thomas Hick pierwszy koncept wykonał z papieru i wręczył go swojej żonie. Zainspirowany swoim dziełem postanowił stworzyć Folding Lamp z wytrzymalszego materiału, jakim jest stal.

Lampa ta dostępna jest w wielu wersjach kolorystycznych, między innymi czarno-złota, biało-czerwona, biało-czarna, biało-złota i biało-miedziana. Folding Lamp ma wymiary 35 cm na 30 cm na 25 cm, przy wadze około 1,2 kilograma. Zasilanie do tej lampy dostarczamy prosto z gniazdka.

Projekt ten na Kickstarterze, na 13 dni przed końcem został w pełni sfinansowany. Zebrano 18 687 euro z zakładanego celu 15 000 euro. Lampa ta trafi do klientów w marcu 2016 w cenie 249 euro.

[iframe width=”600″ height=”480″ src=”https://www.kickstarter.com/projects/1303267585/folding-lamp/widget/video.html” frameborder=”0″ scrolling=”no”> </iframe]